27. 3. 2024 1. Miniškolička
Ve čtvrtek 21. března proběhla 1. část adaptačního programu Miniškolička pro naše předškoláky. Připravili ji žáci 3. tříd se svými vyučujícími a všem dětem z mateřské školy se program moc líbil.
25. 3. 2024 Ponožkový den
Ve čtvrtek 21. března si naše škola připomněla, že jsou mezi námi lidé, kterým příroda nadělila jeden chromozom navíc.  A protože chromozomy svým tvarem nápadně připomínají ponožky, podporu spoluobčanům s mandlovýma očima jsme projevili i my žáci a vyučující takzvaným Ponožkovým dnem.

5. 3. 2024 Prázdninový provoz 2024
24. 3. 2024 Písečná animace
V pátek 22. března měly děti možnost vidět a vyzkoušet si písečnou animaci pod vedením umělkyně a účastnice soutěže Česko Slovensko má talent. Co si pod tímto pojmem představit? Písečná animace je kreslení příběhů v písku za doprovodu hudby, vše se snímá kamerou a přes projektor promítá na plátno.
21. 3. 2024 Zelený den
Ve středu 20. března jsme se ve školce všichni oblékli do zelené barvy. Zelená je jaro, tráva, listy na stromech i první jarní rostlinky. Děti tvořily, kreslily, zpívaly, cvičily a hledaly zelené předměty ve třídě. Zelenou barvu jsme poznávali i na vycházce do přírody.

12. 3. 2024 VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY - Čtvrtek 28. března 2024
VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY
8. 3. 2024 Galerie na plotě - Loutkofest
Srdečně Vás zveme k prohlídce naší Galerie na plotě a výstavy v GALERII ZÁMKU, kde mají děti z naší školní družiny také vystaveny své obrázky.

Fotografie školy