22. 4. 2024 Robotické stavebnice nadchly
V pátek 19. 4. se pro polovinu žáků 8. B uskutečnil projekt "Robotické stavebnice Lego Mindstorms EV3". Poté, co se žáci dozvěděli v hodině informatiky nejnovější informace ze světa robotiky, měli možnost si vše vyzkoušet i v praxi.
22. 4. 2024 Projekt - Veselé zoubky
V pátek 19. dubna se žáci tříd 2.A a 2.B pustili do projektu Veselé zoubky. Díky pohádce s Hurvínkem zjistili, jak je důležité starat se o svůj chrup. V pracovním listě pak následně vyhledávali informace a nechyběli ani ukázky toho, jak si správně čistit zuby.

9. 4. 2024 Zápis do MŠ na školní rok 2024/2025
ZŠ a MŠ Melantrichova
20. 4. 2024 Růžový den
Ve středu 17. dubna jsme měli ve školce Růžový den. Děti i paní učitelky přišly v růžovém, ať už to bylo tričko, mikina, nebo čelenka ve vlasech. Ve třídách jsme tvořili, vyráběli, malovali, poznávali růžové předměty a povídali jsme si o tom, co vše je růžové.
20. 4. 2024 Divadelní představení v Duze
V úterý 16. dubna navštívily nejstarší děti divadelní představení v Duze. CziDivadlo z Prahy zahrálo pohádku O princezně, Luciášovi a makových buchtách.  Romantická pohádka s muzikálovými melodiemi písniček, výpravná scéna, rekvizity a neobvyklá zápletka potěšila všechny děti.

1. 4. 2024 Velikonoční stromeček 2024
Velikonoční stromeček na náměstí letos děti ze školní družiny nazdobily roztomilými kuřátky.
12. 3. 2024 VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY - Čtvrtek 28. března 2024
VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY