Úvod > Školní rok > Žákovská knížka

Žákovská knížka

Průběžná klasifikace

Pro lepší informovanost rodičů o průběžné klasifikaci jejich dítěte jsme spustili online systém klasifikace.

odkaz zde:

Průběžná klasifikace

Možným problémem při kliknutí na tento odkaz je nedůvěryhodnost certifikátu webové služby pro prohlížeče. My Vás ujišťujeme, že je tato služba naprosto bezpečná a žádné riziko pro Váš počítač nehrozí. Postup jak se prokliknout bezpečnostním hlášením Vašeho prohlížeče najdete v následujících obrázcích:

Internet Explorer

Obrázek je z poslední verze a může se lišit, vždy ovšem bude obsahovat text podobný tomuto: "Pokračovat na stránku (nedoporučuje se)" a právě na ten je potřeba kliknout

ie10

Mozilla Firefox

Opět obrázek z poslední verze. Po kliknutí na "Vím, o co se jedná" je potřeba kliknout na tlačítko "Přidat výjimku" a na zobrazeném dialogu nejlépe zatrhnout políčko "Uložit výjimku trvale" a poté na tlačítko "Schválit bezpečnostní výjimku"

ff

Opera

Zde stačí kliknout na tlačítko "Přijmout"

opera