Novější 1 3 8 15 22

Zápis do MŠ na školní rok 2024/2025

ZŠ a MŠ Melantrichova

Publikováno 9. 4. 2024 16:39

Vystoupení dětí ke Dni maminek spojené se společným tvořením dětí a rodičů

V druhém květnovém týdnu se s námi sešli děti a jejich rodiče na společném tvoření. Na začátku potěšily děti své rodiče i babičky vystoupením, které společně nacvičily. Ve všech třídách děti zpívaly, tančily, hrály pohádky. Diváci je odměnili velkým potleskem. Pak již vypuklo očekávané vyrábění.

Autor: I.K. Publikováno 13. 5. 2024 17:28

Výlet do Zooparku Vyškov

V úterý 30. dubna jely děti ze třídy Berušek, Včeliček a Broučků na výlet autobusem do Zooparku Vyškov. Zoopark se zaměřuje na domácí a hospodářská zvířata z celého světa.

Autor: I.K. Publikováno 30. 4. 2024 19:33

Hudební program Břetislava Vojkůvky

Ve čtvrtek 25. května si děti ve školce užily veselé hudební vystoupení. Pan Břetislav Vojkůvka si pro děti připravil zajímavý hudební program, na kterém se děti aktivně podílely. Odpovídaly na dotazy, zazpívaly si, poznaly nové písničky a s radostí si zatančily.

Autor: I.K. Publikováno 30. 4. 2024 18:16

Růžový den

Ve středu 17. dubna jsme měli ve školce Růžový den. Děti i paní učitelky přišly v růžovém, ať už to bylo tričko, mikina, nebo čelenka ve vlasech. Ve třídách jsme tvořili, vyráběli, malovali, poznávali růžové předměty a povídali jsme si o tom, co vše je růžové.

Autor: I.K. Publikováno 20. 4. 2024 19:18

Divadelní představení v Duze

V úterý 16. dubna navštívily nejstarší děti divadelní představení v Duze. CziDivadlo z Prahy zahrálo pohádku O princezně, Luciášovi a makových buchtách.  Romantická pohádka s muzikálovými melodiemi písniček, výpravná scéna, rekvizity a neobvyklá zápletka potěšila všechny děti.

Autor: I.K. Publikováno 20. 4. 2024 18:30

Ekocentrum Iris - Tajemství lesa

V dubnu nás navštívili zaměstnanci Ekocentra Iris a připravili pro děti ekologický výukový program Tajemství lesa. Děti se hravou formou seznámily se správným chováním v přírodě, dozvěděly se mnoho zajímavého o lese a jeho významu pro člověka, o funkci lesa a o životě v lese.

Autor: I.K. Publikováno 11. 4. 2024 7:53

Kytarový koncert

V pondělí 8. dubna přijal pozvání do naší mateřské školy prostějovský hudebník a kytarista pan Marek Soldán. Hudební program s názvem Lidové písničky se nám velmi líbil.

Autor: I.K. Publikováno 10. 4. 2024 19:04

Loutkofest 2024

Ve středu 3. dubna navštívily děti ze třídy Krtečků a Včeliček Loutkofest v prostějovském zámku. Děti viděly ukázku scén a loutek divadla Pronitka, ukázku umění řezbáře, prohlédly si malá divadélka a v jednom si mohly i zahrát. Nechyběly ani dílničky pro děti. Program se všem dětem velmi líbil.

Autor: I.K. Publikováno 10. 4. 2024 17:57

Kouzelnické vystoupení

V úterý 2. dubna navštívilo naši mateřskou školu Duo Waldini - divadlo kouzel. Kouzelník se svou asistentkou předvedli dětem zábavnou  kouzelnickou show. Děti velmi aktivně zapojovali do dění, což se jim velice líbilo.

Autor: I.K. Publikováno 6. 4. 2024 19:04

Novější 1 3 8 15 22