Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ

viz. Základní škola - Zápis do 1. třídy

SEZNAM PŘIJATÝCH DĚTÍ.- tabulka s čísly.xls

Novější 1 3 14 28 41

Návštěva interaktivní výstavy v muzeu

Minulý týden 9. třídy navštívily novou expozici v Prostějovském muzeu věnovanou Jiřímu Wolkerovi. Dozvěděli se nejen o básníkově životě a tvorbě, ale prostřednictvím umělé inteligence se každý z žáků mohl na chvíli stát básníkem samotným.

Publikováno 7. 5. 2024 21:48

Vítězové McDonald´s cupu

"Přání je otcem myšlenky" a když se k tomu přidá obrovská snaha, šikovnost, troška štěstí a podpora pana učitele v roli trenéra, tak to může přinést skvělý výkon a dokonce vítězství ve fotbalovém turnaji. Kluci bojovali jako o život a zaslouženě postupují do krajského kola, které se bude hrát 14.

Publikováno 7. 5. 2024 21:28

Štafetový pohár

Ve čtvrtek 2. května se uskutečnilo okresní finále Štafetového poháru, kde se nám neskutečně dařilo a obsadili jsme krásné 3. místo. Družstvo ve složení Klaudie Hanáková (2. A), Viktor Habrle (2. B), Anna Frgálová a Radim Bretschneider (3.

Publikováno 6. 5. 2024 23:05

Čarodějnice a čarodějové školou povinní

Na úterý 30. dubna byl připraven pro všechny žáky školy projektový den s tímto názvem. Čekalo je celkem 15 stanovišť, na kterých si vyzkoušeli nejrůznější aktivity související s učivem.

Publikováno 6. 5. 2024 22:33

3. část Miniškoličky

Ve čtvrtek 2. května proběhla v dopoledních hodinách 3. část projektu Miniškolička. Tentokrát pod taktovkou  4. A a 4. B.

Publikováno 2. 5. 2024 19:26

Mc Donald´s cup 4. a 5. tříd

I starší žáci vybojovali postup do okresního finále v oblíbeném fotbalovém turnaji a my jim budeme držet pěsti. Hráli ve složení Jan Vyhňák, Matěj Jelínek, Sebastian Winkler ze 4. A, Filip Řehulka, Václav Mochťák ze 4. B, Lukáš Božičevič z 5. A, Nikolas Krajíček, Martin Coufal a Michal Horák z 5. B.

Publikováno 2. 5. 2024 19:10

Tradiční turnaj v ping pongu

V pondělí 29. dubna se uskutečnil ve velké tělocvičně tradiční turnaj ve stolním tenise pro žáky 2. stupně. Celý měsíc duben měli žáci na to, aby v rámci třídních kol během přestávek vybrali 3 kluky a 3 holky, kteří se turnaje zúčastní. Samozřejmě ty nejlepší!!!

Publikováno 29. 4. 2024 20:57

Mc Donald's Cup začal úspěšně

V pátek 26. dubna začal oblíbený fotbalový turnaj Mc Donald´s Cup, tentokrát pro žáky 2. a 3. tříd. Kluci měli natrénováno, hráli výborně a postoupili do okresního finále, které se uskuteční 7. května. Pěsti budeme držet těmto hráčům: Brunu Gottwaldovi z 2.

Publikováno 29. 4. 2024 9:46

Robotické stavebnice nadchly

V pátek 19. 4. se pro polovinu žáků 8. B uskutečnil projekt "Robotické stavebnice Lego Mindstorms EV3". Poté, co se žáci dozvěděli v hodině informatiky nejnovější informace ze světa robotiky, měli možnost si vše vyzkoušet i v praxi.

Publikováno 22. 4. 2024 13:54

Projekt - Veselé zoubky

V pátek 19. dubna se žáci tříd 2.A a 2.B pustili do projektu Veselé zoubky. Díky pohádce s Hurvínkem zjistili, jak je důležité starat se o svůj chrup. V pracovním listě pak následně vyhledávali informace a nechyběli ani ukázky toho, jak si správně čistit zuby.

Publikováno 22. 4. 2024 13:45

Novější 1 3 14 28 41