Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Den dětí 2019

Den dětí 2019

Mateřská škola ve spolupráci s žáky 8. tříd základní školy a rodiči dětí ze třídy Včeliček uspořádala zábavné a soutěžní dopoledne ke Dni dětí. Na školní zahradě se soutěžilo na několika stanovištích, nechyběl ani skákací hrad. Děti si vyzkoušely sportovní disciplíny, jako například skok v pytli, jízda na koloběžce, hod míčem na cíl, prohlédly si také hasičské auto a vyzkoušely si, jak se hasí požár.

Děti se velmi snažily a za splnění všech úkolů dostaly pěkné odměny a sladké občerstvení.Nechybělo ani dětské šampaňské. Velkým překvapením byly pro děti pohádkové postavičky ježek a zajíc.

Děkujeme rodičům, žákům 8.třídy a Jednotce sboru dobrovolných hasičů Prostějov - četa Vrahovice  za krásně prožité dopoledne. Počasí nám přálo a letošní Den dětí se opět vydařil.

IMG_20190531_093454.jpgIMG_6390.JPGIMG_20190531_093403.jpg