Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Den dětí 2021

Den dětí 2021

Mateřská škola ve spolupráci s žáky 9. třídy základní školy a rodiči dětí ze třídy Berušek uspořádala v pátek 4. června zábavné a soutěžní dopoledne ke Dni dětí. Na školní zahradě se soutěžilo na několika stanovištích, nechyběl ani skákací hrad. Děti si vyzkoušely sportovní disciplíny, jako například skok v pytli, jízda na koloběžce, hod míčem na cíl, jízda na motokárách. Děti si mohly prohlédnout hasičské i policejní auto a vyzkoušely si, jak se hasí požár, nebo střílí laserovou pistolí na  terč.
Všechny děti se velmi snažily a za splnění všech úkolů dostaly odměny a nanuky. Nechyběl ani přípitek dětským šampaňským. Velkým překvapením byly pro děti pohádkové postavičky klaun, Křemílek a Vochomůrka. Děkujeme rodičům, žákům 9. třídy, městské policii a Jednotce sboru dobrovolných hasičů Prostějov - četa Vrahovice za krásně prožité dopoledne. Počasí nám přálo a letošní den dětí se vydařil.

IMG_8166.JPGIMG_8125[1].JPGIMG_8135.JPG