Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Z pohádky do pohádky s Budulínkem

Z pohádky do pohádky s Budulínkem

V pátek 10. května přijelo do naší mateřské školy Divadlo dětského diváka z Přerova, na které jsme se všichni moc těšili. Paní Michaela Borošová přijela s programem „Z pohádky do pohádky s Budulínkem“. Pohádka byla připravena tak, aby se děti aktivním přístupem zapojovaly do děje a pomohly hlavnímu hrdinovi zvládnout všechny nástrahy pohádkového světa. Celý děj divadla byl sestaven z několika pohádek :“O Koblížkovi“, „O Budulínkovi a „O lišce a vráně“. Pohádka zaujala děti i paní učitelky a všichni pozorně sledovali, jak to celé dopadne. Děti se předháněly v tom, kdo chce v pohádce účinkovat, všichni chtěli Budulínkovi pomáhat. Děti dlouze tleskaly předvedenému výkonu a krásným loutkám, které divadlo provázely. Už se těšíme na příště!