Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Začátek nového školního roku 2022/2023

Začátek nového školního roku 2022/2023

Vážení rodiče,

někteří z Vás poprvé přivedete své dítě do mateřské školy.

Provoz školky bude zahájen ve čtvrtek, dne 1. září 2022.

Všechny přijaté děti k 1. 9. 2022 i děti, které již mateřskou školu navštěvovaly v loňském školním roce jsou přihlášené ke stravování. V případě, že dítě v den zahájení nepřijde, je nutné dítě telefonicky odhlásit, a to nejpozději do 31. 8. 2022 do 10,00 h. na tel. č. 730 526 218 nebo 737 593 166.

Při příchodu dětí ve čtvrtek, 1. září 2022 budou na chodbě u vstupních dveří seznamy dětí, patřících do třídy Berušek, třídy Motýlků, třídy Broučků nebo třídy Včeliček.

Děti ze třídy Krtečků vstupují do budovy ZŠ dle informací ze společné schůzky pro rodiče, která proběhla v červnu.

Děkujeme a přejeme hezký zbytek prázdnin.

Těšíme se na vás.