Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Zahradní slavnost 2023

Zahradní slavnost 2023

Skvělá zábava, dobrá nálada, radost dětí i dospělých…taková byla i letošní zahradní slavnost v naší mateřské škole. Toto krásné odpoledne bylo zahájeno slavnostním pasováním předškoláků na školní zahradě. Paní učitelky jim předaly šerpy a knihy na památku. Rodiče tak mohli intenzivněji prožít ukončení jedné významné životní etapy svých dětí. Počasí nám letos nepřálo, proto byl pro děti i rodiče přichystán pestrý program ve třídě. Divadlo, kterého se děti aktivně účastnily, hry, soutěže, zpěv a tanečky rodičů s dětmi. Děti také předvedly krásná vystoupení Shreka z Mateřinky a kroužku baletu.

Děkujeme všem rodičům, kteří připravili pro děti bohaté občerstvení. Akce se velmi vydařila a všichni budou mít jistě na co vzpomínat.

IMG_0856[1].JPGIMG_0863[1].JPGIMG_0888[1].JPG

IMG_1021.JPGIMG_1082.JPGIMG_1136.JPG