Divadelní představení Na kouzelném paloučku

Ve středu 12.ledna navštívily nejstarší děti divadelní představení v Duze Na kouzelném paloučku. Dětské divadlo  Loudadlo tvoří skupina herců spolupracujících s Českou televizí při natáčení pořadu Studio Kamarád. Do děje příběhu se aktivně zapojily samy děti. Představení se všem velmi líbilo.

Autor: I.K. Publikováno 16. 1. 2022 17:24

Vánoce ve školce 2021

Před Vánocemi v naší školce prožíváme nejkrásnější období. Je to čas těšení, očekávání, čas tvoření dárečků pro radost svým blízkým, zdobení tříd, zpívání koled, pečení cukroví.

Autor: I.K. Publikováno 26. 12. 2021 16:50

Vánoční příběh

Ve čtvrtek 16. prosince přijal pozvání do naší mateřské školy prostějovský hudebník a kytarista pan Marek Soldán. Hudební program s názvem Vánoční příběh se nám velmi líbil. Všechny děti se skvěle zapojily do hudebního vystoupení, zazpívaly si společně známé vánoční písně a koledy.

Autor: I.K. Publikováno 18. 12. 2021 18:01

Vánoce s Ekocentrem Iris

V předvánočním čase nás navštívili zaměstnanci Ekocentra Iris. Čekalo nás povídání o adventu a vánočních vůních. Děti se dozvěděly nové informace o svátcích, svaté Barborce, Lucii a Ježíškovi. Poznávaly vánoční vůni skořice i jehličí, zdobily vánoční stromeček a vyrobily si voňavá mýdla.

Autor: I.K. Publikováno 15. 12. 2021 21:19

Divadelní představení v Duze

Ve středu 8. prosince navštívily nejstarší děti divadelní představení v Duze Čert a Káča. Po představení si šly děti prohlédnout vánočně vyzdobené prostějovské náměstí.

Autor: I.K. Publikováno 15. 12. 2021 20:42

Mikuláš ve školce

V pondělí 6. prosince očekávaly všechny děti s napětím příchod Mikuláše. Učitelé a vychovatelky základní školy se proměnili v čerty, anděly a Mikuláše a přišli do školky na mikulášskou nadílku. Zavítali do všech tříd mateřské školy.

Autor: I.K. Publikováno 8. 12. 2021 22:04

Dobrou noc, ježku

V měsíci listopadu navštívili naši mateřskou školu zaměstnanci Ekocentra Iris a připravili si pro děti velmi aktivní a tvořivý ekologický program o životě ježka. Živý ježek byl totiž hlavním hrdinou zajímavé besedy.

Autor: I.K. Publikováno 7. 12. 2021 22:27

Zdobení stromečků na náměstí T.G.Masaryka

Tak jako každý rok, i letos jsme s dětmi nazdobili vánoční stromečky na prostějovském náměstí. Děti nazdobily stromečky vlastními výrobky, na kterých se podílela celá školka. Stromečky budou náměstí krášlit v době vánočních svátků.

Autor: I.K. Publikováno 25. 11. 2021 19:11

Divadelní představení