Dopravní hrátky

V úterý 17. května k nám přijelo divadlo Kejkle z Brna se svým programem Dopravní hrátky. Děti nebyly jen pasivními diváky, ale měly možnost účastnit se zajímavých aktivit. Mezi jednotlivými aktivitami měly děti prostor i na tanec. Představení se všem velmi líbilo.

Autor: I.K. Publikováno 23. 5. 2022 22:24

Vystoupení žongléra a kouzelníka Milana Ošmery

Ve čtvrtek 12. května navštívil naši mateřskou školu žonglér a kouzelník Milan Ošmera. V zábavné show dětem předvedl žonglování s míčky, talíři, kužely, kruhy a  dalšími rekvizitami. Nechyběly ani kouzelnické triky s nafukovacími balonky a točení talířů na tyčích.

Autor: I.K. Publikováno 12. 5. 2022 18:04

Velikonoce ve školce

Svátky jara - Velikonoce jsme si ve školce společně užili. Děti malovaly vajíčka, vyráběly velikonoční dekorace, sely obilí. Ve spolupráci s Rotary klubem  zdobily velikonoční beránky na výstavu v Národním domě v Prostějově. Beránci se všem moc povedli.

Autor: I.K. Publikováno 18. 4. 2022 14:52

Zápis do MŠ na školní rok 2022 /2023

ZŠ a MŠ Melantrichova

Publikováno 4. 4. 2022 18:37

Ekocentrum Iris - Včelí program

V posledním březnovém týdnu navštívili mateřskou školu zaměstnanci Ekocentra Iris. Připravili pro děti hravý a prožitkový program o životě včel. Děti se dozvěděli, co je to úl, kdo v něm bydlí a jak vlastně vzniká med. Na závěr programu si děti vyrobily pomádu na rty z včelých produktů.

Autor: I.K. Publikováno 4. 4. 2022 8:00

Masopustní karneval 2022

V pondělí 28. března se v naší školce konal masopustní karneval. Od rána se ve třídách proháněli piráti, tančily princezny a tajemně se tvářili kouzelníci a čarodějnice. Nechyběli ani klauni v pestrých parukách a kloboucích a spousta zvířátek.

Autor: I.K. Publikováno 30. 3. 2022 18:33

Organizace prázdninového provozu 2022

Publikováno 22. 3. 2022 18:16

Divadelní představení v Duze

Autor: I.K. Publikováno 22. 3. 2022 17:54

Divadlo ve školce - O kůzlátkách

V pondělí 14.března 2022 nás navštívilo divadlo Kejkle z Brna. Děti zhlédly veselou pohádku Petry Klímové o nezbedných kůzlátkách, starostlivé mamince a hloupém vlkovi. Děti se na hraní pohádky aktivně podílely a nakonec všechno dobře dopadlo.

Autor: I.K. Publikováno 17. 3. 2022 16:56

Hudební vystoupení Písničková abeceda

Ve středu 23.února přijal pozvání do naší mateřské školy prostějovský hudebník a kytarista pan Marek Soldán se svým programem Písničková abeceda. Všechny děti se skvěle zapojily do hudebního vystoupení. Zpívaly s doprovodem akustické kytary známé písničky, které si zábavnou formou vybraly.

Autor: I.K. Publikováno 1. 3. 2022 14:40