Žádost o spolupráci ve věci zamezení šíření coronaviru

Vážení rodiče,

Publikováno 12. 3. 2020 13:00

Divadlo Karkulka, červená sukýnka

Ve středu 5. února 2020 nás navštívilo Divadlo dětského diváka z Přerova. V pohádkovém pásmu Míši Borošové děti zhlédly spojení dvou pohádek - O červené Karkulce a O poslušných kůzlátkách. Děti se na hraní pohádky aktivně podílely, účinkovaly v několika rolích. Diváci je odměnili velkým potleskem.

Autor: I.K. Publikováno 5. 2. 2020 21:50

Ekocentrum Iris - Tajemství lesa

Ve čtvrtek 30. ledna 2020 nás navštívili zaměstnanci Ekocentra Iris a připravili si pro děti ekologický výukový program Tajemství lesa. Děti se hravou formou seznámily se správným chováním v přírodě, dozvěděly se mnoho zajímavého o lese a jeho významu pro člověka, o funkci lesa a o životě v lese.

Autor: I.K. Publikováno 5. 2. 2020 19:34

Hudební pohádka v základní škole

Školní pěvecký sbor pod vedením paní učitelky Daniely Waniausové připravil pro své spolužáky ve škole a děti z mateřské školy dramatizaci hudební pohádky  O dvanácti měsíčkách. Představení se všem moc líbilo a malé děti se zaujetím sledovaly pohádku.

Autor: I.K. Publikováno 3. 2. 2020 21:49

Maňáskové divadlo ve školce

V úterý 21. ledna  nás navštívilo maňáskové divadlo Sluníčko z Prostějova se sérií pohádek Šípková Růženka, Jak pejsek s kočičkou myli podlahu, Zajíc, liška a kohout. Nejmladší děti se na pohádky moc těšily a společně s maňásky si i zazpívaly.

Autor: I.K. Publikováno 23. 1. 2020 19:03

Vánoční výtvarné dílny s rodiči

V prosinci se uskutečnily ve všech třídách naší mateřské školy výtvarné dílny s rodiči. Rodiče přišli společně s námi strávit předvánoční čas. Děti předvedly krátká vystoupení, zazpívaly koledy a vánoční písně. Společně s rodiči namalovaly plátěné tašky a kuchyňské chňapky, které si odnesly domů.

Autor: I.K. Publikováno 5. 1. 2020 21:58

Vystoupení žongléra v mateřské škole

V úterý 10.prosince nás opět po roce navštívil žonglér a  kouzelník Milan Ošmera. V zábavné show dětem předvedl žonglování s míčky, kužely, kruhy a  dalšími rekvizitami. Nechyběly ani kouzelnické triky s kartami, s nafukovacími balonky.

Autor: I.K. Publikováno 16. 12. 2019 22:29

Mikuláš, andělé a čerti nadělovali…

Dopoledne 5. prosince 2019 přišel za námi do školky Mikuláš, který nepřišel sám. S dárky mu pomáhali hodní andělé a také čerti. Zavítali do všech tříd mateřské školy. Děti přednesly Mikuláši básničky, zazpívaly písničky a také slíbily, že nebudou zlobit.

Autor: I.K. Publikováno 5. 12. 2019 21:50

Zdobení vánočního stromečku

Zdobení stromečků na náměstí T.G.Masaryka bylo pro nás opět velkou radostí. Děti ze všech tříd mateřské školy nazdobily své stromečky ozdobami, které budou náměstí krášlit v době vánočních svátků.

Autor: I.K. Publikováno 2. 12. 2019 21:58

Ekocentrum Iris – „Dobrou noc, ježku"

Naše mateřská škola spolupracuje s Ekocentrem Iris. V měsíci listopadu navštívili zaměstnanci Ekocentra Iris všechny třídy mateřské školy. Připravili si pro děti velmi aktivní a tvořivý ekologický program o životě ježka. Živý ježek byl totiž hlavním hrdinou zajímavé besedy.

Autor: I.K. Publikováno 24. 11. 2019 18:39