Úvod > Školní družina > Aktuality ŠD > Provoz ŠD při ZŠ a MŠ Melantrichova ul. 60, Prostějov v době hlavních prázdnin

Provoz ŠD při ZŠ a MŠ Melantrichova ul. 60, Prostějov v době hlavních prázdnin

Provoz ŠD 15. – 19. 8. 2022 od 7:00 do 16:00 hodin.

Vyplněnou přihlášku, kterou si vyzvednete u své vychovatelky, spolu s poplatkem 100 Kč odevzdejte prosím v sekretariátu školy do pátku 24. 6. 2022. Na přihlášce uveďte jméno a příjmení dítěte, jeho základní školu, adresu, kontakt na zákonného zástupce, čas odchodu, jméno osoby, která bude dítě vyzvedávat., či zda odchází samo. V případě, že bude dítě odcházet samo, přebírá zákonný zástupce za dítě plnou zodpovědnost. Nástup dítěte do ŠD nejpozději do 9:00 hodin. Školní jídelna nevaří. Děti by měly mít sportovní oblečení, přezůvky, jídlo a pití na celý den, pláštěnku, případně nějaké kapesné.

Telefonický kontakt : 730526217

Email : navratilovamelan@seznam.cz