Úvod > Školní družina > Aktuality ŠD > Superstar – Karneval 2019

Superstar – Karneval 2019

V pondělí 4. 3. 2019 prožily děti ze školní družiny zábavné karnevalové odpoledne spojené s populární soutěží Superstar. Talentové soutěže se letos zúčastnili žáci ze všech oddělení a výběr písniček byl opravdu pestrý. V porotě, ve funkci předsedy, zasedala naše milá zástupkyně školy Kamila Sedláčková spolu s vychovatelkami I. Musilovou a J. Mlčochovou a nebylo jim vůbec co závidět. Všichni zpěváci totiž byli naprosto úžasní. S výběrem vítězů nakonec pomohla paní učitelka Waniausová, naše expertka přes zpěv J. Na třetím místě se umístila Sára Gottwaldová, Natálie Koutková, Melissa Petrová a Bára Letovancová s písničkou „Boky jako skříň“. Dále Petr Navrátil s písní „Kočka leze dírou“ a trio Jiří Slezák, Lukáš Cvešper a Joshua Starzyk s písní „Okolo Frýdku cestička“. Na druhém místě se umístily děvčata Míša Sluková, Lucie Slezová, Nikola Lobodasová a Tereza Hejčová, které se předvedly s písní „Voda, voděnka“ spolu s Tondou Kristem a jeho „Hlídačem krav“. Největší potlesk si však zasloužila svým profesionálním vystoupením Kristýnka Bernátková s písní „Čížečku, čížečku“ a bezkonkurenčně obsadila první místo. Následovalo představení jednotlivých oddělení ŠD, které měly připravené krátké programy. Poté už nezbývalo nic jiného, než si zbytek odpoledne užít veselým dováděním za rytmu hudby.

000000sup.jpg