Úvod > Školní družina > Aktuality ŠD > Vyhodnocení soutěže O DRAČÍ VEJCE

Vyhodnocení soutěže O DRAČÍ VEJCE

Milé děti,
moc vám děkujeme za zaslané obrázky i modely draků. Velmi jste nás překvapily, nejen proto, že vás bylo tolik, ale hlavně proto, že jste měly spoustu úžasných nápadů a bylo vidět, že vás tvoření moc bavilo. Bylo opravdu moc těžké vybrat ty nejlepší a hodně nám to zamotalo hlavu. Celkem se vás zúčastnilo 39 a některé děti měly i více výtvorů. Nakonec jsme se rozhodly takto.
V prvních třídách  1. místo získali Honzík Vyhňák z 1. A a  Filípek Řehulka z 1. B
                                 2. místo Amálka Rozsívalová a Sebík Winkler  z 1. A
                                 3. místo Kačka Králová a Nelly Freislebenová z 1. A a Emička Zouharová a Eliška Lišková z 1. B
v 2. třídách se na 1. místě umístila Natálka Tinková 2. B
                          na 2. místě Patricie Dolečková 2. A
                           na 3. místě Matěj Vidlář z 2. B
a 3. třídy - 1. místo Lucinka Dostálová, 3. B a Daniel Pegg 3. A
                    2. místo Alžbětka Ředinová a Tobík Pospíšil z 3. A
                    3. místo Ellinka Pospíšilová , Vojta Ťuik  a Tonda Mochťák ze 3. A
Všem moc blahopřejeme, nejen vítězům, ale všem, kteří jste se soutěže zúčastnili. Čeká vás jednička z výtvarné výchovy a určitě nějaké překvapení...
Obrázky najdete ve fotogalerii školní družiny.
 IMG_20201106_185112_2.jpg