Úvod > Školní družina > Aktuality ŠD > Základní informace pro rodiče o činnosti ŠD.

Základní informace pro rodiče o činnosti ŠD.

V ranních činnostech školní družiny si děti mohou hrát podle svých zájmů, malují si, hrají si se stavebnicemi, společenskými hrami, mohou se dívat na pohádky, odpočívat. V 7:40 h. je vychovatelka odvede do třídy a předá p. učiteli.

Po obědě si děti opět převezme vychovatelka a probíhá odpočinková činnost, kde vychovatelka nejdřív čte dětem knihu ( jsme zapojeni do projektu „ Celé Česko čte dětem 20 minut denně ) a potom si děti hrají individuálně (stavebnice, společenské a stolní hry, námětové hry, skládačky, puzzle, omalovánky...) nebo hrají různé skupinové a didaktické hry s vychovatelkou atd.

Od 13:30h. probíhá v ŠD zájmová činnost (pracovně- technická, výtvarná, sportovní, přírodovědná...), chodíme na vycházky, na hřiště, podle počasí a zájmu dětí. V tuto dobu omezte prosím vyzvedávání dětí, abyste nerušili činnost ŠD.

Po 15:00 hodině hrajeme s dětmi různé didaktické hry na procvičení učiva a děti si mohou hrát individuálně.

Vyzvedávat děti si můžete každý den po obědě až do 13:30 hodin a pak od 15:00 do 17:00 hodin kdykoli podle rozpisu.

Rozdělení oddělení ŠD: v době od 11:40 do 15:00 hodin

1. odd. – 2. A + část 4. B – p. vych. Ludmila Navrátilová

2. odd. – 1. A + část 3. B – p. vych. Jitka Fialová

3. odd. - 3. A + část 4. B – p. vych. Bc. Tomáš Winkler

4. odd. - 2. B + 4. A – p. vych. Ivona Musilová

5. odd. - 1. B + část 3. B – p. vych. Mgr. Jana Mlčochová

v době ranní a odpolední činnosti o děti pečují vychovatelé podle rozpisu služeb.

Telefonický kontakt na ŠD 730526217

Informace o platbě za ŠD vám sdělíme na třídní schůzce 30. 9. 2021