Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > 2. místo v Mc Donald´s Cup

2. místo v Mc Donald´s CupVe čtvrtek 4. května se žáci 4. a 5. tříd zúčastnili okresního finále fotbalového Mc Donald´s Cup. Obsadili krásné 2. místo se stejným počtem bodů jako vítěz. O postupujícím do krajského finále rozhodl bohužel vzájemný zápas, a tak nám vítězství uniklo opravdu jen o vlásek. Kluci byli trošku smutní, ale zbytečně, protože podali vynikající výkon a školu reprezentovali skvěle.

Děkujeme Dominiku Růžičkovi, Filipu Kaštylovi, Jakubovi Grbinovi, Matyáši Vénosovi, Vítu Vondrovi, Ondřeji Královi, Denisu Ševčíkovi, Šimonu Pánkovi, Dominice Pluháčkové z 5.B, Tedu Vaňkovi z 5.A a samozřejmě panu učiteli Pytelovi za skvělou přípravu.

QDLF4348.JPGIMG_20230509_085004.jpgIMG_20230509_084913.jpg