Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Adventní Bratislava

Adventní Bratislava

Adventní Bratislava, Slovensko

1.jpg2.jpg

Termín:        11. 12. 2023 (pondělí)                                                    Cena: 790 Kč/os.

Program:

Ráno odjezd od školy (sraz v 7,00 hod, odjezd v 7,20 hod.). Krátká zastávka u zříceniny středověkého hradu Devín tyčícího se na skále nad soutokem řek Moravy a Dunaje. Poté odjezd do Bratislavy – pěší prohlídka malebného Starého města - Bratislavský hrad s panoramatickým výhledem, katedrála sv. Martina, kde v letech 1563-1830 proběhlo 19 korunovací uherských králů a královen, včetně Marie Terezie (1741), kuriózní socha Čumil, Hlavní náměstí s fontánou a Starou radnicí, která dnes slouží jako Muzeum Bratislavy. Uděláme si i osobní volno k návštěvě adventních trhů a občerstvení. Návrat ke škole ve večerních hodinách (předpokládaný příjezd do 19 hodin).

Cena zahrnuje:

• autobusovou dopravu
  • služby průvodkyně
  • komplexní pojištění do zahraničí