Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Andělské Vánoce - zážitkové fotografování

Andělské Vánoce - zážitkové fotografování

25. listopadu proběhne na naší škole zážitkové fotografování s názvem Andělské Vánoce. Ukázka fotek a ceny - viz příloha.

thumb (1).jfifthumb (2).jfifthumb (3).jfif

Balíček č. 1 za 599,- kde přidáme oproti letáčku za Vaši věrnost ještě fotku 20x30 (stejně jako loni)

Balíček č.2 za 999,-, který obsahuje kompletně obsah balíčku č.1 + navíc flash s fotkami v plné kvalitě a dárkový poukaz v hodnotě 400,- na veškeré služby u nás. Má platnost 1 rok a nelze jej využít na platbu za focení ve školách.

Balíček č.3 za 1990,- je určen pro focení ve školách i s rodiči, pokud byste se rozhodli toto rodičům umožnit.

V každé hotové zakázce je nově vložen POUKAZ NA SLEVU 10% na veškeré doobjednávky fotografií a dárkových předmětů ze školních balíčků u nás na prodejně.

balíček 1, 599,- VÁNOCEmail.jpg

balíček 2, 999,- VÁNOCEmail.jpg