Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Čarodějnice a čarodějové školou povinní

Čarodějnice a čarodějové školou povinní

Na úterý 30. dubna byl připraven pro všechny žáky školy projektový den s tímto názvem. Čekalo je celkem 15 stanovišť, na kterých si vyzkoušeli nejrůznější aktivity související s učivem. Čarodějnické putování začalo například pozorováním hmyzu mikroskopem, mícháním lektvarů v chemické laboratoři, skládáním čarodějnických veršů, přípravou pečených pavouků, jednohubek s jedlými červy a cvrčky, zdoláváním čarodějnické překážkové dráhy, luštěním kvízů, počítáním čarodějnické matematiky nebo plněním úkolů na počítači či v angličtině. Ve školní jídelně čekalo na žáky čarodějnické menu a čarodějnický bufet. Žádná paní učitelka, žádná paní sekretářka ani ekonomka, všude jen samá čarodějnice. Odpoledne pokračovalo soutěžemi na školní zahradě za přítomnosti rodičů a na závěr upálením čarodějnice, kterou vyrobily paní vychovatelky ve školní družině. Opravdu povedený den!

email.seznam.jpgemail.seznam.jpgemail.seznam.jpg

IMG_1578.JPGIMG_1596.JPGIMG_1585.JPGIMG_1583.JPG