Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Dopis rodičům

Dopis rodičům

Vážení rodiče,

první týdny nového školního roku máme za sebou a pevně všichni věříme, že se budeme i nadále spolu s dětmi potkávat ve školních lavicích. V těch předmětech, kde neprobíhala distanční výuka (všechny výchovy), jsme plynule navázali a pracujeme se žáky obvyklým způsobem. V předmětech, kde se učilo distančně, opakujeme nejprve učivo loňského školního roku a úroveň jeho zvládnutí budeme hodnotit slovně do žákovské knížky. Poté se teprve zaměříme na nové učivo a žáci budou hodnoceni klasicky – známkami.  O dalších krocích Vás snad budeme informovat osobně na třídních schůzkách. Kdybyste měli jakýkoliv dotaz, volejte nebo pište. Také Vám ještě děkujeme za to, že své děti neposíláte do školy s rýmou nebo kašlem, a za pochopení a ochotu při  případném převzetí dětí ze školy v momentě, kdy se u nich projeví známky nemoci nebo nevolnosti.

Děkujeme všem za spolupráci a přejeme pevné zdraví.

Kolektiv pedagogů ZŠ a MŠ Melantrichova