Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Důležité změny od 12. října

Důležité změny od 12. října

Vážení rodiče,

v důsledku zhoršující se epidemiologické situace v naší zemi zavádí  MZ ČR další opatření na základních školách. Změny se týkají žáků 2. stupně.

Od pondělí 12. října do pátku 16. října budou do školy chodit pouze žáci třídy 6. A, 7. A, 8. A  a  9. A.

Třídy  6. B, 7. B, 8. B a 9. B se budou vzdělávat distančně a plnit zadané úkoly v domácím prostředí. Následující týden (od 19. 10. do 23. 10.) se třídy vymění. Pevně věříme, že se po zavedení výše uvedeného opatření situace uklidní a po podzimních prázdninách, které budou následovat, se vrátíme ke standardnímu chodu školy.

Na Vaše mailové adresy Vám zasíláme rozpis on-line hodin a připomínáme Vašim dětem, že je distanční vzdělávání nově podle školního řádu povinné.

Pokud žák nemá možnost realizovat on-line výuku, neprodleně zákonný zástupce informuje školu a společně dohodnou formu distančního vzdělávání.  Pokud má žák možnost připojení k internetu, škola zapůjčí notebook.

Stravování

V týdnu od 12. - 16.10. 2020 budou mít žáci 6.B, 7.B, 8.B, 9.B odhlášené obědy. V souvislosti s opatřeními si mohou obědy individuálně přihlašovat pouze prostřednictvím aplikace www.strava.cz. Výdej obědů jim bude umožněn v jídelně pouze v čase od 13:45 – 14:00 hod. (konzumace v jídelně). Ke vstupu do jídelny použijí žáci zadní vchod od tělocvičny a budou důsledně dodržovat aktuální pokyny vyvěšené u vchodu do jídelny!

Vážení rodiče, velmi Vám děkujeme za spolupráci a přejeme především pevné zdraví.

priloha_829710083_5_Opatření MŠMT.pdf

priloha_829710083_4_INFORMACE PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ.pdf