Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Halové atletické závody

Halové atletické závody

V pátek 14. dubna se uskutečnily v Prostějově halové atletické závody, kde jsme byli jako škola velmi úspěšní. Mladší žákyně (4. a 5. třída) i starší žákyně (6. a 7. třída) obsadily 4. místo a mladší žáci i starší žáci skončili na nádherném 2. místě. Soutěžilo se ve skoku dalekém z místa (Žabák), v přeskocích překážky stranou (Blecha), v hodu medicinbalem (Fotbalový aut) a pěnovým oštěpem (Hod oštěpem), v člunkovém (Zajíc) a štafetovém běhu (Prchající klokan). Blahopřejeme a za skvělou reprezentaci školy děkujeme všem!!!

V příloze se můžete podívat, jak velikou jsme měli radost!

Složení týmů:

mladší holky - Komínková Julie 5.A, Vaňková Stella 5.A, Ředinová Alžběta 5.A, Skřebská Adéla 5.B, Frgálová Tereza 5.B

mladší kluci - Krajíček Nikolas 4.B, Tobiáš Pospíšil 5.A, Brettschneider Lukáš 5.A, Špaček Jakub 5.A, Všetička Jan 5.B

starší holky - Sára Gottwaldová 6.A, Andrejcová Kristýna 7.B, Görögová Adriana 7.B, Janečková Eliška 7.B, Albrechtová Klára 7.B

starší kluci -  Filip Jakub 7.A, Bross Nikolas 7.B, Končický Tobiáš 7.B, Mouka Tomáš 7.B, Danko Adam 7.B
email.seznam.jpgemail.seznam.jpgemail.seznam.jpgemail.seznam.jpg
email.seznam.jpgemail.seznam.jpg