Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Vyjádření školy k nástřiku TiO2

Vyjádření školy k nástřiku TiO2

Vážení rodiče,

město Prostějov jako zřizovatel našich mateřských a základních škol zajistilo a financovalo v rámci preventivních opatření proti šíření bakterií a virů, včetně koronaviru, nástřiky ploch formou aplikace TiO2. Aplikaci jak v budovách magistrátu, tak následně ve školských zařízeních města Prostějova schválil Krizový štáb ORP Prostějov. Ošetření ploch ve škole realizovala dne 15. února 2021 odborná firma Vederia Solutions s.r.o., která garantuje jeho nezávadnost bezpečnostním listem a zprávou Zdravotního ústavu Ostrava. Protože se objevily mediální informace, které jsou v rozporu s deklarovanými dokumenty, informuji Vás o této situaci a prosím, abyste v případě dotazů k aplikaci nástřiku kontaktovali  krizové řízení města Prostějova. V přílohách přikládám dokumenty k aplikovanému nástřiku a znalecký posudek soudního znalce.

Mgr. Roman Pazdera, ředitel školy

ATEST ZDRAVÍ SC_Zdravotni Ustav Ostrava_protokol 48870.2012 potraviny.pdf