Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Máme rádi poezii

Máme rádi poezii

Ve čtvrtek 29. února se sešlo v hudebně 45 žáků, kteří mají rádi poezii. K nim se přidala porota a mohla začít soutěž v recitaci. Poslechli jsme si verše od klasiků i současných básníků, nechyběla ani vlastní tvorba a ani umělecký přednes prózy. Než došlo na hodnocení a vyhlášení výsledků, společně si všichni zazpívali. A kdo byl nejlepší?

1. kategorie (1. a 2. třída) - 1. místo - Aneta Kubínová (2.B), 2. místo - Claudie Hanáková (2.A), 3. místo - Dominik Hruban (1.B)
  2. kategorie (3. - 5. třída) - 1. místo - David Abenbroth (4.B), 2. místo - Kristýna Hanáková (3.B), 3. místo - Markéta Špičáková (4.A) a Isabella Mrakavová (4.B)
  3. kategorie - (6. - 9. třída) - 1. místo Nikol Fojtíková (9.B), 2. místo - Alžběta Ředinová (6.A), 3. místo - Jakub Špaček (6.A) a Lukáš Vybíhal (7.B)

email.seznam.jpgemail.seznam.jpgemail.seznam.jpgemail.seznam.jpgemail.seznam.jpg