Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > O pohár CMG

O pohár CMG

V úterý 4. dubna 2023 se konala plavecká soutěž „O pohár CMG“. Tradiční soutěž v plavání byla obnovena po období covidu a je specifická tím, že se jí účastní profesionální i zájmoví plavci z prostějovských, kroměřížských a přerovských škol. V těžké konkurenci jsme obsadili celkové krásné čtvrté místo. Na medailové pozice dosáhla jen Alice Slavotínková ze 6.B – v 50m motýlku skončila na 2. místě a ve 100m polohovém závodě na 3. místě. Ve smíšené štafetě ve složení: Kristýna Andrejcová, Klára Albrechtová, Sebastian Nagy, Pavel Znojil, Tomáš Stryk, Šimon Končický, Klára Jančíková a Alice Slavotínková, jsme v dechberoucím závodě dosáhli na parádní bronzovou medaili.

Všem závodním plavcům moc děkujeme za reprezentaci, protože předvedli krásné výkony, přinesli cenné body pro tým a dokázali podpořit i ostatní soutěžící. Všem kondičním plavcům děkujeme za úsilí, snahu a odvahu postavit se do souboje s profesionálními závodníky, mnohdy členy plavecké reprezentace České republiky.