Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Provoz školy od pondělí 10. května 2021

Provoz školy od pondělí 10. května 2021

Na 2. stupni základní školy by měla začít opět prezenční výuka, a to v rotačních cyklech.

V lichém týdnu od 10. 5. do 14. 5. budou mít prezenční výuku třídy – 6.B, 7.B, 8.B a 9.B

ostatní třídy pokračují v distanční výuce.

V sudém týdnu od 17. 5. do 21. 5. mají prezenční výuku třídy – 6.A, 7.A, 8.A a 9.A

a ostatní mají distanční výuku.

Obědy mají žáci prezenční výuky přihlášeny automaticky a žáci z distanční výuky mohou i nadále odebírat stravu v menuboxech.

Během prezenční výuky ve škole platí :

1. Dodržování režimových opatření – 3R
  • dezinfekce rukou, rozestupy a nošení chirurgické roušky (platí pro žáky) nebo respirátoru (platí pro zaměstnance) po celou dobu pobytu v budově školy. Ve třídách se často větrá, výuka probíhá i venku, různé třídy se nemíchají, nejlépe vůbec nepotkávají, sleduje se zdravotní stav žáků i zaměstnanců, řádně se uklízí a dezinfikují užívané prostory, žádné další osoby nevstupují do školy.
  1. Provedení testování žáků
  • 2x týdně před zahájením výuky (pondělí, čtvrtek) neinvazivními antigenními testy, a to tzv. samoodběrem, testování bude probíhat ve třídách
  • žákovi, jehož rodiče odmítnou testování, nebude umožněn vstup do školy, rodič je povinen žáka omluvit a zajistit plnění úkolů po dohodě s vyučujícími

Informace k testování pro rodiče 2. stupně .docx