Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Školní kiosek

Školní kiosek

Milí rodiče a žáci,

v rámci projektu „Prevence digitální propasti“ zakoupila škola digitální zařízení, která si, v případě potřeby, mohou žáci zapůjčit. Koordinátorkou zapůjčování digitálních zařízení je paní učitelka Forbelská. Žáci se na ni mohou obracet se žádostí o zapůjčení zařízení, a to v konzultačních hodinách Po–St 7:00-7:40.

Zapůjčená zařízení mohou žáci využívat:

• jako vlastní mobilní digitální zařízení v běžné výuce v libovolném předmětu (půjčí si na hodinu, kde takové zařízení potřebují, a po hodině ho zase vrátí),
  • v domácí přípravě na výuku, ve školní družině, ve školním klubu, v kroužcích apod. (zapůjčí si na stanovenou dobu, je uzavřena smlouva s rodiči),
  • ve školním kiosku jako zápůjčka žákům přímo ve škole (žák si může zapůjčit zařízení po dobu vyučování, po skončení výuky (nejpozději ve 14:00) vrací zpět).