Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Slavnostní zakončení školního roku

Slavnostní zakončení školního roku

Letošní slavnostní zakončení školního roku proběhlo o něco dříve než skončil školní rok samotný. Žáci celé školy, všichni vyučující i celá řada rodičů se přišli rozloučit už v pátek 23. června se žáky 9. tříd a potleskem ocenit ty žáky, které ředitel školy vyhodnotil a odměňoval za výborný prospěch, vzorné chování, sportovní úspěchy, umístění v nejrůznějších soutěžích a olympiádách nebo třeba za výjimečný čin, jakým je záchrana života. Toto poděkování a ocenění si zasloužila Kristýnka Andrejcová ze 7. B za duchapřítomnost a odvahu pomoci tonoucí se spolužačce. Celé dopoledne moderoval ředitel školy a o kulturní vystoupení se postaral pěvecký sbor pod vedením paní učitelky Leitgebové. V závěru vystoupili deváťáci se svými tanečními vystoupeními a samozřejmě posledními proslovy před ukončením své docházky na naší škole. Se slzami v očích na ně budeme všichni vzpomínat a přejeme jim úspěšné vykročení do další životní etapy!

IMG_0503.JPGIMG_0514.JPGIMG_0516.JPGIMG_0520.JPGIMG_0567.JPGIMG_0589.JPGIMG_0618.JPGIMG_0684.JPGIMG_0712.JPG