Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Tenisový turnaj

Tenisový turnaj

V měsíci květnu a červnu se na naší škole uskutečnily tenisové turnaje dívek i chlapců. Přihlásili se celkem čtyři děvčata ze třídy 9. B a 9 chlapců ze 6.  a 7. tříd. Turnaj se hrál v odpoledních hodinách systémem každý s každým. Po pěkných výměnách nakonec zvítězila Barbora Vaverková, stříbro vybojovala Sandra Holásková, bronz Klára Vlachynská a čtvrtá skončila Nikol Mrňková. Mezi chlapci skončil na 4. místě Milan Němec (6. B), na 3. místě Daniel Zamazal (7. B), na 2. místě Dominik Janura (6. B), zlatou medaili a 1. místo získal Jakub Navrátil (6. B). Holkám i chlapcům blahopřejeme a děkujeme za účast!

IMG_20210625_112143.jpgIMG_20210630_093341.jpg