Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Vítězství v okresním kole OVOV

Vítězství v okresním kole OVOV

Datum konání:
8.4.2019

8. dubna se uskutečnilo v areálu školy okresní kolo Odznaku všestrannosti, kterého se letos zúčastnilo 8 škol a konkurence byla obrovská. Naše družstvo ve složení Klára Hrubá, Adéla Macáková, Barbora Mahrová, Nikol Mrňková, Dominik Vyroubal, Denis Fiala, Martin Voráč a Martin Trunda vybojovalo vítězství a postup do krajského kola. Blahopřejeme a budeme držet pěsti!

Soutěžilo se také v jednotlivcích, kde nás reprezentovalo 11 žáků: Eliška Bártová, Agáta Gečnuková, Tomáš Oříšek, Izabela Nicod, Lukáš Dvorský, Sofie Tošková, Anežka Králová, Nicolas Bross, Kristýna Bernátková, Klára Jančíková, která ve své kategorii získala 2. místo a David Voráč, který vybojoval 1. místo. Všem zúčastněným děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy v této fyzicky náročné soutěži. Velký dík za spolehlivý přístup patří také rozhodčím a pomocníkům z 9. A, 9. B a děvčatům z 8. B.

DRUHA.jpgCTVRT.jpg