Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Uzavření mateřské školy

Uzavření mateřské školy

Statutární město Prostějov jako zřizovatel mateřských škol v Prostějově rozhodl o uzavření městem Prostějovem zřízených mateřských škol s platností od 18.3.2020 do odvolání z důvodu zamezení šíření koronavirové infekce.

Pro zákonné zástupce, kteří jsou zaměstnanci bezpečnostních sborů, obecní policie, poskytovatelů zdravotních služeb a orgánů ochrany veřejného zdraví,   příslušníci ozbrojených sil, a dále zaměstnanci určené školy nebo školského zařízení bude v provozu pro děti předškolního věku (od 3 do 7 roků věku) Základní škola a mateřská škola Jana Železného v Prostějově, pro děti s povinnou školní docházkou do 10 let potom Sportcentrum dům dětí a mládeže v Prostějově.

Bližší informace k přijetí dětí zaměstnanců u bezpečnostních sborů najdete na webových stránkách ZŠ a MŠ J. Železného.

Žádost o ošetřovné si můžete nechat potvrdit v MŠ tento týden od 8.00 hodin do 14.00 hodin nebo v následujících týdnech pondělí nebo středa vždy od 9 hodin – 12,00 hodin nejlépe po tel. domluvě.

Žádosti máme pro Vás předtištěny.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

V Prostějově 17.3.2020

Jiřina Klemešová, Mgr.