Dopravní hřiště

Děti mateřské školy navštěvují během školního roku, na podzim a na jaře dopravní hřiště. Děti se seznámí s pravidly silničního provozu a vyzkouší si různé situace na silnici. Křižovatky se semafory nebo kruhový objezd mohou děti projíždět na kole, koloběžkách nebo motokárách.

Autor: I.K. Publikováno 14. 10. 2021 19:05

Písničková abeceda

V úterý 12. října přijal pozvání do naší mateřské školy prostějovský hudebník a kytarista pan Marek Soldán. Hudební program s názvem Písničková abeceda nás velice zaujal. Všechny děti se skvěle zapojily do hudebního vystoupení.

Autor: I.K. Publikováno 12. 10. 2021 17:40

Divadelní představení v Duze

Ve středu 6. října navštívily nejstarší děti divadelní představení v Duze Pověsti české aneb pohádky pod Řípem. Herci z Divadla Evy Hruškové a Jana Přeučila zahráli příběhy praotce Čecha, kněžny Libuše a silného Bivoje, ale i drama Ctirada a Šárky.

Autor: I.K. Publikováno 6. 10. 2021 21:20

Učíme se venku

V září nás navštívili zaměstnanci Ekocentra Iris a připravili si pro děti ekologický výukový program „Učíme se venku“ na zahradě naší mateřské školy. Děti se hravou formou seznámily s různými druhy přírodnin a dozvěděly se mnoho zajímavostí o přírodě.

Autor: I.K. Publikováno 6. 10. 2021 21:12

Podzimní botanická zahrada

V měsíci září navštívily děti ze třídy Berušek a Včeliček Botanickou zahradu v Prostějově. Děti prozkoumávaly hravou stezku Ekocentra Iris, plnily úkoly, poznávaly známé rostliny a dřeviny.

Autor: I.K. Publikováno 6. 10. 2021 20:13

Divadelní představení Abeceda slušného chování

V pondělí 13. září se na zahradě mateřské školy konalo divadelní představení Honzy Krejčíka Abeceda slušného chování. Už od začátku to byla veliká legrace. Celé představení bylo moc vtipné, poučné a plné písniček, na které jsme si i zatančili.

Autor: I.K. Publikováno 18. 9. 2021 17:37

Depistáž

Dne 20. 9. 2021 se bude konat v naší mateřské škole orientační logopedické vyšetření pracovníkem SPC při ZŠ a MŠ logopedické Olomouc,

Publikováno 7. 9. 2021 21:15

Zahájení nového školního roku 2021/2022

Zahájení nového školního roku

Publikováno 30. 8. 2021 14:14

Přání na prázdniny

Všem dětem a rodičům přejeme krásné prázdniny plné sluníčka a pohody, mnoho zajímavých zážitků a příjemně strávenou dovolenou. Rodičům děkujeme za výbornou spolupráci.

Autor: I.K. Publikováno 7. 7. 2021 18:12

Slavnostní pasování předškoláků 2021

Ve středu 23.června proběhlo na školní zahradě slavnostní pasování předškoláků. Paní učitelky předaly budoucím školákům trička, drobné dárky a pamětní list - památku na mateřskou školu. Slavnostního pasování se zúčastnily všechny děti a paní učitelky z mateřské školy.

Autor: I.K. Publikováno 7. 7. 2021 17:32