Divadelní představení v Duze

Ve středu 31. května navštívily nejstarší děti divadelní představení v Duze Vodnická pohádka.

Autor: I.K. Publikováno 13. 6. 2023 16:10

Zahradní slavnost pro rodiče a děti

5. června 2023

Publikováno 30. 5. 2023 17:01

Den dětí 2023

Ve čtvrtek 25. května uspořádala mateřská škola ve spolupráci s agenturou Jana zábavné a soutěžní dopoledne ke Dni dětí. Na školní zahradě bylo pro děti připravené divadlo, kterého se děti aktivně účastnily, různé aktivity, soutěže i skákací hrad. Nechyběly ani sladké odměny pro všechny děti.

Autor: I.K. Publikováno 30. 5. 2023 16:29

Adaptační projekt „Cestička"

Ve čtvrtek 18. května se předškoláci z MŠ seznamovali s prostředím ZŠ, a to celkem na 4 stanovištích. Ve 3. třídě děti malovaly, skládaly obrázky a školáci jim zahráli pohádku. Ve třídě hudební výchovy si měly děti možnost společně zazpívat a shlédly krátké taneční vystoupení.

Autor: J.K. Publikováno 28. 5. 2023 22:35

Rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání na nový školní rok 2023/2024

Základní škola a mateřská škola Prostějov,MelantrichovaSeznam přijatých dětí od 1.9.2023Ředitel mateřské školy, jejíž činnost vykonává Základní škola a mateřská škola Prostějov,Melantrichova, přijal děti evidované pod těmito registračními čísly:

Publikováno 26. 5. 2023 8:37

Divadelní představení ve školce

V pátek 19. května 2023 nás navštívilo Divadlo dětského diváka z Přerova. Přijelo s pohádkou Boty dělaj kocoura. Veselý příběh zavedl děti do pohádkového světa. Děti se při interaktivní pohádce dozvěděly také plno poučných a zajímavých věcí, např. jak to chodilo dříve ve mlýně.

Autor: I.K. Publikováno 25. 5. 2023 17:25

Divadelní představení v Duze

Ve středu 17. května navštívily nejstarší děti divadelní představení v Duze Ostrov odpadků.

Autor: I.K. Publikováno 25. 5. 2023 16:50

Beseda s dopravní policií

V pátek 12. května dopoledne přijeli na školní zahradu policejními vozy dopravní policisté. Děti měly možnost dozvědět se spoustu zajímavých informací v mnoha oblastech, kterými se strážci zákona zabývají. Velký ohlas u dětí měla prohlídka policejních aut a jejich vybavení.

Autor: I.K. Publikováno 17. 5. 2023 20:42

Divadelní představení Honzy Krejčíka

V úterý 9. května se v mateřské škole konalo divadelní představení Honzy Krejčíka „První slovo platí, druhé leze z gatí“. Celý program byl zábavný, poučný a plný písniček. Z některých dětí se stali malí herci a stali se tak součástí vystoupení. Divadelní představení se všem moc líbilo.

Autor: I.K. Publikováno 16. 5. 2023 21:25

Dopravní hrátky

Ve čtvrtek 4.května se děti na školní zahradě zúčastnily dopravních hrátek s brněnským divadlem Kejkle. Děti se hravou formou seznámily s některými dopravními značkami, podle kterých se měly řídit, pohybem těla si vyzkoušely reagovat na barvy na semaforu a dokonce si zazávodily v „auťácích“.

Autor: I.K. Publikováno 4. 5. 2023 17:30