Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Atletický čtyřboj

Atletický čtyřboj

Dne 20. 9. 2018 se konalo okresní finále tradičního Atletického čtyřboje. Každý soutěžící závodil ve čtyřech disciplínách – ve sprintu na 60 m, skoku do dálky nebo do výšky, hodu míčkem nebo vrhu koulí (u starší kategorie) a na závěr ve vytrvalostním běhu. Z našich družstev se nejlépe umístily mladší žákyně, které vybojovaly skvělé stříbrné medaile. Reprezentovaly nás Eliška Bártová, Adéla Macáková, Barbora Mahrová, Nikol Mrňková, Klára Peterková a Nela Borská. Družstva starších žákyň i žáků se shodně umístila na výborném třetím místě. Za tato družstva závodili  Darina Dvorská, Anička Pořízková, Nela Hájková, Aneta Škubalová, Andrea Sasínová, Ráďa Štec, Jakub Soldán, Tomáš Vystavěl, David Hofman a Jan Žák. Na šestém místě se ještě umístilo družstvo mladších žáků ve složení Zdeněk Blahoušek, Jakub Němec, Lukáš Kubík, Petr Kovařík a Martin Řepa. Všem gratulujeme ke krásným výkonům, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí do dalších sportovních klání.