Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Zahájení nového školního roku

Zahájení nového školního roku

S úsměvem na tváři vstupovali do školy téměř všichni žáci a určitě se těšili nejen na své kamarády, ale i na vyučující a změny, které je po prázdninách čekají. Největší pozornost byla tradičně věnována prvňáčkům v doprovodu svých rodičů i prarodičů. Přivítali je nejprve jejich třídní učitelé, poté pan ředitel a na závěr náměstkyně primátorky města paní Ivana Hemerková. Všichni jim popřáli pěkné známky, hodné vyučující a spoustu nových zážitků, o něž určitě během školního roku nebude nouze. Než se naši nejmenší žáčci usadili poprvé na svá místa do školních lavic, zhlédli ještě vystoupení sportovních gymnastek, taneční číslo a potleskem odměnili i školní pěvecký sbor za doprovodu žáka 9. třídy. Snad se všem v novém školním roce bude dařit a do školy budou i nadále vstupovat s úsměvem.

zsr20181.jpg
zsr20182.jpg