Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > McDonald´s Cup

McDonald´s Cup

Ve fotbalovém turnaji se našim žákům dařilo. Vybojovali v mladší kategorii pěkné 4. místo a ve starší kategorii dokonce 2. místo a postup do dalšího kola. Zasloužili se o to: Jakub Filip, David Voráč, Tobiáš Končický, Šimon Jurík, Lukáš Bárta, Daniel Adamík, Marek Grulich, Tomáš Mouka, Michal Sehnálek, Jiří Všetička, Lukáš Kráčmar, Patrik Neier a David Nicod - kategorie A. Martin Trunda, Martin Voráč, Václav Vondra, Šimon Končický, Teodor a Frederik Dostálovi, Tomáš Vavrinec, Jakub Navrátil, Daniel Hozman, Denis Fiala, Amálka Škopová, Kirrill Pořízka, Klára Jančíková a Denis Dvorský - kategie B. Blahopřejeme!

IMG_20190416_125145.jpg                                                       IMG_20190416_125149.jpg