Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > O pohár zdravého města

O pohár zdravého města

Dne 17. 4. 2019 se vybraní žáci šestých tříd zúčastnili tradiční soutěže „O pohár Zdravého města Prostějova“, který se konal v areálu Sportcentra. Celou akci pořádalo město Prostějov spolu s hasiči, policií, záchrannou službou a dalšími organizacemi. Pro žáky bylo připraveno 16 stanovišť, kde si procvičili teoretické i praktické znalosti z různých oblastí. Soutěže se zúčastnilo celkem 18 družstev ze všech prostějovských škol. Třída 6. A se umístila na vynikajícím 3. místě a třída 6. B na 4. místě, což je výborný výsledek. Za 6. A soutěžili Michaela Kadlecová, Barbora Babáková, Tomáš Jurík a Daniel Sladovník. Za 6. B to byli Veronika Kozičková, Nikol Komínková, Marek Otáhal a Daniel Žváček. Morální podporu zajišťovali při soutěžení Ester Šnajdrová a Aleš Otáhal. Všem velice děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a gratulujeme k báječným výsledkům.

20190417_120146.jpg