Ve čtvrtek 26. května uspořádala paní učitelka Dvořáková s paní vychovatelkou Musilovou další tvořivou dílnu pro děti a jejich rodiče. Tentokrát se vyráběly "lapače snů" a všem se moc povedly. Posuďte sami.

Autor: K.S. Publikováno 30. 5. 2022 7:37

23. května proběhl na naší škole tzv. NO BACKPACK DAY, kterého se zúčastnili nejen žáci, ale i všichni vyučující. Nápady, v čem si přinést nebo přivézt věci do školy, byly opravdu originální. Posuďte sami!

Více

Autor: K.S. Publikováno 25. 5. 2022 12:26

Turnaj ve stolním tenise

V pátek 20. května proběhl ve velké tělocvičně turnaj žáků 2. stupně ve stolním tenise, do něhož se zapojilo celkem

Více

Autor: K.S. Publikováno 25. 5. 2022 11:49

Projektový den Česko versus Ukrajina

V pátek 20. května proběhl na naší škole další projektový den, tentokrát zaměřený na prohloubení vědomostí o naší republice a seznámení se se zemí našich nových spolužáků. Během dopoledne se žáci seznámili např.

Dopravní soutěž mladých cyklistů

12. 5. a 13. 5. 2022 se konalo okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Ve čtvrtek 12. 5. reprezentovali školu v kategorii mladších žáků - Denis Ševčík ze 4.B, Antonín Mochťák, Alžběta Ředinová a Stella Emily Vaňková ze 4.A. Ve své kategorii obsadili 12. místo. V pátek 13. 5.

Více

Autor: K.S. Publikováno 16. 5. 2022 10:34

Zlatý list

Ve čtvrtek 12. května jsme se zúčastnili soutěže Zlatý list. Úkoly byly poměrně náročné a největším problémem bylo pro nás poznávání přírodnin. Do příštího roku máme co dohánět.

Více

Autor: K. S. Publikováno 13. 5. 2022 9:19

Mozkové bludiště

Ve středu 11. května se uskutečnilo další z přátelských utkání, kde si žáci potrápili své hlavy. Kluci ze 6.A si vyzkoušeli projít spletitým mozkovým bludištěm a zjistit tak, které mozkové funkce jsou uloženy v levé a pravé mozkové hemisféře.

Více

Publikováno 13. 5. 2022 8:52

Výtvarná soutěž Jaro je tady

V tradiční výtvarné soutěži, kterou vyhlašuje Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov, jsme i letos bodovali, a dokonce 7x. V kategorii 6 letých získala 2. místo Dominika Chapčáková, v kategorii 7 letých 3. místo Vanesa Podhorcová. V kategorii 8 letých jsme byli nejúspěšnější - 1.