Informace k zápisu do 1. tříd

viz. Základní škola - Zápis do 1. třídy

SEZNAM PŘIJATÝCH DĚTÍ.- tabulka s čísly.xls

Zlatý list

Ve čtvrtek 12. května jsme se zúčastnili soutěže Zlatý list. Úkoly byly poměrně náročné a největším problémem bylo pro nás poznávání přírodnin. Do příštího roku máme co dohánět.

Více

Autor: K. S. Publikováno 13. 5. 2022 9:19

Mozkové bludiště

Ve středu 11. května se uskutečnilo další z přátelských utkání, kde si žáci potrápili své hlavy. Kluci ze 6.A si vyzkoušeli projít spletitým mozkovým bludištěm a zjistit tak, které mozkové funkce jsou uloženy v levé a pravé mozkové hemisféře.

Více

Publikováno 13. 5. 2022 8:52

Výtvarná soutěž Jaro je tady

V tradiční výtvarné soutěži, kterou vyhlašuje Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov, jsme i letos bodovali, a dokonce 7x. V kategorii 6 letých získala 2. místo Dominika Chapčáková, v kategorii 7 letých 3. místo Vanesa Podhorcová. V kategorii 8 letých jsme byli nejúspěšnější - 1.

Více

Autor: K.S. Publikováno 13. 5. 2022 6:46

Výchovný koncert

Ve čtvrtek 12. května ožila učebna hudební výchovy jazzovou a rock´n´rollovou hudbou.  Společně s muzikantem Markem Soldánem si žáci 8. a 9. tříd osvěžili znalosti a povědomí o vývoji populární hudby a zároveň se dozvěděli zajímavé informace o elektrické kytaře.

Více

Autor: K.S. Publikováno 12. 5. 2022 15:17

O pohár rozhlasu

Dne 10.5. a 11.5. 2022 proběhlo okresní finále již 53. ročníku atletické soutěže O pohár rozhlasu. Naši  mladší žáci obsadili krásné 3. místo a mladší žákyně si vyrovnanými výkony  dokonce vybojovaly výborné 2. místo. Starší žákyně obsadily  5.

Více

Autor: K.S. Publikováno 12. 5. 2022 13:51

Zábavné odpoledne

Ve středu 11. května zveme všechny rodiče s dětmi z mateřské i základní školy na naši školní zahradu. Připraveny budou zábavné hry a soutěže pro děti i podvečerní opékání špekáčků. Hlavním tématem je SLUNCE. Na všechny se moc těšíme!

Více

Autor: K.S. Publikováno 9. 5. 2022 11:36

Sběr papíru

Příští týden proběhne na naší škole ve dnech 12. - 13. 5. sběr starého papíru. Věříme, že se všichni zapojíme a kontejner hravě naplníme!!!

Více

Autor: K.S. Publikováno 5. 5. 2022 16:55

Mc Donald´s cup

Minulý týden proběhlo okresní finále oblíbeného turnaje malých fotbalistů, v němž jsme skončili na 6. místě. Naši školu reprezentovali tito chlapci -  Za jejich výborný výkon jim moc děkujeme a budeme se těšit na příští rok.

Více

Publikováno 5. 5. 2022 16:50

Den Slunce

Projektový Den Slunce proběhl na naší škole ve středu 4. května.

Více

Autor: K.S. Publikováno 4. 5. 2022 21:23

O pohár Zdravého města Prostějova

Ve čtvrtek 21. 4. se vybraní žáci šestých tříd účastnili již 18. ročníku soutěže O pohár Zdravého města Prostějova, která prověřuje znalosti z požární i zdravotnické pomoci, ekologie, dopravní výchovy a dalších oblastí běžného života.