Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ

viz. Základní škola - Zápis do 1. třídy

SEZNAM PŘIJATÝCH DĚTÍ.- tabulka s čísly.xls

Po stopách skřítků

V rámci projektu Den stromů se uspořádaly, ve škole i mimo ni, dopoledne i odpoledne, různorodé aktivity. Patřila k nim i stezka s názvem Po stopách skřítků, na kterou se vydali žáci ze školní družiny i děti z mateřské školy v doprovodu svých rodičů. Na několika stanovištích jim žákyně 9.

Autor: K.S. Publikováno 18. 10. 2019 9:57

Ukázkové hodiny karate

Pro celý 1. stupeň byly v pondělí 14. října připraveny ukázkové hodiny karate. Jedním z cílů bylo namotivovat žáčky k návštěvě zájmového kroužku, ale priorita spočívala v seznámení se sebeobranou, kdy a jak ji použít, jak se zachovat v nebezpečných situacích, kde hledat pomoc apod.

Publikováno 15. 10. 2019 11:46

ERASMUSDAYS

Během čtvrtka a pátku 10. a 11. října probíhaly na náměstí T. G. Masaryka "Erasmus dny", které pořádala SOŠPO Prostějov. Naši žáci 9. ročníků se také zúčastnili a s celým programem i organizací byli moc spokojeni.

Publikováno 14. 10. 2019 11:43

Kurzy 1. pomoci

Během čtvrtečního a pátečního dopoledne ve dnech 10. a 11. října proběhly na 2. stupni besedy se záchranáři, na kterých se žáci seznámili se zásadami poskytování 1. pomoci a s náročnou a záslužnou prací těchto lidiček.

Autor: K.S. Publikováno 11. 10. 2019 8:20

Přírodovědná exkurze

18. září se všichni žáci 8. tříd vydali na tradiční exkurzi v rámci přírodopisu. Zamířili do ZOO v Olomouci, kde je kromě prohlídky čekaly i úkoly na připravených pracovních listech.

Publikováno 24. 9. 2019 9:49

Sběr papíru

Podzimní sběr papíru se blíží a my se budeme snažit o ještě lepší umístění v regionální soutěži nazvané S PANEM POPELOU. Momentálně jsme na krásném 8. místě z celkového počtu117 zapojených škol a máme nasbíráno 20 629 kilogramů papíru.

Publikováno 19. 9. 2019 10:28

Autogramiáda

Ve středu 11. září využili naši žáci možnosti setkání s tenisovými hvězdami. Akce spojená s autogramiádou Petry Kvitové a Jiřího Nováka se uskutečnila v prostorách Národního sportovního centra v Prostějově.

Autor: K.S. Publikováno 18. 9. 2019 9:21

2. místo v Aréně her

Na čtvrteční Burze volného času, která byla vyhrazena žákům 1. stupně, obsadilo naše družstvo v Aréně her krásné 2. místo. Za odměnu je čeká výlet na koloběžkách, který si určitě všichni zaslouží. Blahopřejeme!

Publikováno 13. 9. 2019 12:55

Burza volného času

Ve čtvrtek 5. 9. se zúčastní oblíbené akce v areálu Sportcentra 1. stupeň a v pátek 6.9. tam zamíří celý 2. stupeň. Užijte si všichni soutěže a sportování!

Autor: K.S. Publikováno 5. 9. 2019 21:11

Tenisové turnaje

Během měsíce června se na našich tenisových dvorcích uskutečnily tři tenisové turnaje mezi žáky sportovních tříd. I přes velmi proměnlivé počasí nám sluníčko nakonec přálo a vše se vydařilo podle plánu. Vítězům blahopřejeme a všem hráčům i příznivcům tenisu přejeme krásné prázdniny.

Publikováno 25. 6. 2019 17:28