Informace k zápisu do 1. tříd

viz. Základní škola - Zápis do 1. třídy

SEZNAM PŘIJATÝCH DĚTÍ.- tabulka s čísly.xls

Fotbalový turnaj škol

16. a 17. května jsme doslova ovládli Fotbalový turnaj neregistrovaných hráčů základních škol. V obou kategoriích jsme vyhráli a kromě medailí, diplomů, poukazů na opékání špekáčků a na celodenní vstup do Aquaparku jsme získali i poukazy na lety nad Prostějovem. 14.

Více

Publikováno 21. 5. 2019 14:45

Poděkování

Více

Publikováno 20. 5. 2019 14:56

O pohár rozhlasu

Dne 14. 5. 2019 se konalo okresní finále tradiční atletické soutěže Pohár rozhlasu. V konkurenci 9 škol prostějovského okresu obsadili naši starší žáci 4. místo a starší žákyně si vyrovnanými výkony  dokonce vybojovaly krásné 3. místo.

Více

Publikováno 17. 5. 2019 13:03

Mladí cyklisté

17. května se uskutečnila Dopravní soutěž mladých cyklistů a naše družstvo ve složení Veronika Hanáčková, Kristýna Kaštylová, Filip Sekanina a Dominik Vyroubal vybojovalo krásné 3. místo.  Kromě medailí a diplomu si zaslouženě žáci odnesli i pěkné ceny, které zajisté při jízdě na kole využijí.

Více

Autor: K.S. Publikováno 17. 5. 2019 12:39

Happysnack

Tradiční besedy o zdraví a zdravé výživě si žáci 4. a 5. tříd ve čtvrtek 9. května opět užili opravdu se vším všudy.

Více

Autor: K.S. Publikováno 14. 5. 2019 13:21

Terénní výuka žáků 6. tříd

V úterý 30.4. a ve čtvrtek 2.5.2019 se třídy 6. A a 6. B zúčastnily jednodenní terénní výuky zeměpisu, která se odehrávala ve Slatinicích a blízkém okolí Malého Kosíře. Žáci měli možnost aplikovat teoretické znalosti v praxi. Pracovali totiž se zařízeními GPS, s nimiž se orientovali v terénu.

Den Země

Celý týden od 23. dubna do 26. dubna byl věnován aktivitám zaměřeným ke Dni Země. Žáci tvořili projekty, chodili do přírody, vyjeli na exkurzi do jeskyní, sesbírali starý papír a hlavně si povídali o zajímavostech, které jsou spojeny s tímto tématem.

Více

Autor: K.S. Publikováno 26. 4. 2019 10:48

O pohár zdravého města

Dne 17. 4. 2019 se vybraní žáci šestých tříd zúčastnili tradiční soutěže „O pohár Zdravého města Prostějova“, který se konal v areálu Sportcentra. Celou akci pořádalo město Prostějov spolu s hasiči, policií, záchrannou službou a dalšími organizacemi.

Více

Autor: M.V. Publikováno 24. 4. 2019 13:21

McDonald´s Cup

Ve fotbalovém turnaji se našim žákům dařilo. Vybojovali v mladší kategorii pěkné 4. místo a ve starší kategorii dokonce 2. místo a postup do dalšího kola.