Divadelní představení v Duze

V úterý 19. března navštívily nejstarší děti divadelní představení v Duze O Palečkovi. Herci na klasickém pohádkovém příběhu dětem citlivě ukázali, jak pevné je pouto mezi dítětem a rodinou. Řada písniček byla doprovázena živě - kytara, zobcová flétna.

Autor: I.K. Publikováno 21. 3. 2024 17:13

Prázdninový provoz 2024

Publikováno 5. 3. 2024 11:44

Masopustní karneval 2024

Ve čtvrtek 28. února se v naší školce konal masopustní karneval. Všechny děti se natěšeně scházely ve svých třídách, protože je čekal den plný zábavy, her, soutěží a radovánek. Ve třídách tančily princezny i víly, přišly samozřejmě i oblíbené pohádkové postavy a dostavila se i nejrůznější zvířátka.

Autor: I.K. Publikováno 3. 3. 2024 17:40

Bílý den

V úterý 27. února jsme měli ve všech třídách mateřské školy „Bílý den“. Děti již od rána přicházely v bílém oblečení a poznávaly, kde všude se tato barva vyskytuje, ať už v přírodě, ve školce nebo doma. Děti tvořily, kreslily, cvičily a poznávaly bílou barvu.

Autor: I.K. Publikováno 27. 2. 2024 17:50

Divadelní představení v Duze

V úterý 20. února navštívily nejstarší děti divadelní představení v Duze Čarovná pohádka. Představení se všem líbilo.

Autor: I.K. Publikováno 27. 2. 2024 17:20

Včelí svět

Ve středu 7. února navštívil naši školku včelař z Újezdu u Brna. Připravil pro děti speciální program s poznáváním včel, jejich života a přínosu pro člověka. Děti se poutavou formou dozvěděly o tom, co včely dělají v úlu a jak sbírají nektar a pyl, jak se vyrábí med.

Autor: I.K. Publikováno 7. 2. 2024 20:50

Divadelní představení Kocour v botách

V pondělí 5. února navštívilo mateřskou školu Divadlo dětského diváka z Přerova. Veselý příběh Kocour v botách zavedl děti do pohádkového světa. Děti se při interaktivní pohádce dozvěděly také plno poučných a zajímavých věcí, např. jak to chodilo dříve ve mlýně.

Autor: I.K. Publikováno 7. 2. 2024 17:44

Modrý den

Ve středu 24. ledna přišly děti i paní učitelky v modré barvě, ať už to byly kalhoty, tričko, mikina nebo sponka ve vlasech. Ve třídách jsme tvořili, malovali, vyráběli a poznávali modré předměty. Všichni jsme si to náramně užili a už se těšíme na příští barevný den - bílý.

Autor: I.K. Publikováno 24. 1. 2024 18:08

Divadelní představení v Duze

V úterý 16.ledna navštívily nejstarší děti divadelní představení v Duze Pejsek a kočička jdou do divadla. Pohádka vyprávěla o tom, jak pejsek a kočička spolu hospodařili a chystali se do divadla za svými kamarády.

Autor: I.K. Publikováno 24. 1. 2024 17:40

Divadelní představení O kůzlátkách

V pondělí 15. ledna 2024 nás navštívilo divadlo Kejkle z Brna. Děti zhlédly veselou pohádku Petry Klímové o nezbedných kůzlátkách, starostlivé mamince a hloupém vlkovi. Děti se na hraní pohádky aktivně podílely a nakonec v příběhu všechno dobře dopadlo.

Autor: I.K. Publikováno 17. 1. 2024 22:22