Červený den

Na středu 22. května jsme se s dětmi moc těšili. Děti i paní učitelky se oblékly do červených triček, kalhot, šatiček a slavili jsme červený den. Všechny činnosti v tento den byly zaměřeny na červenou barvu.

Autor: I.K. Publikováno 26. 5. 2024 8:58

Beseda s dopravní policií

V pátek 17. května dopoledne přijeli na školní zahradu policejními vozy dopravní policisté. Děti měly možnost dozvědět se spoustu zajímavých informací v mnoha oblastech, kterými se strážci zákona zabývají. Velký ohlas u dětí měla prohlídka policejních aut a jejich vybavení.

Autor: I.K. Publikováno 19. 5. 2024 18:39

Divadelní představení v Duze

V úterý 14. května navštívily nejstarší děti divadelní představení v Duze. Divadlo Plyšového medvídka z Prostějova si pro děti připravilo pohádku s názvem Záhada dědečkova dvorku. Děti řešili společně s psím detektivem Barykem sérii podivných případů, které se na dvorku odehrály.

Autor: I.K. Publikováno 19. 5. 2024 18:10

Z pohádky do pohádky s Budulínkem

V pátek 10. května přijelo do naší mateřské školy Divadlo dětského diváka z Přerova, na které jsme se všichni moc těšili. Paní Michaela Borošová přijela s programem „Z pohádky do pohádky s Budulínkem“.

Autor: I.K. Publikováno 16. 5. 2024 20:42

Roztančená školka

Ve čtvrtek 9. května se všechny děti zúčastnily tanečně - pohybového programu na zahradě mateřské školy. Děti si společně s lektorkou za doprovodu moderní hudby zatančily Zumbu, zacvičily dětskou Tabatu.

Autor: I.K. Publikováno 16. 5. 2024 19:49

Vystoupení dětí ke Dni maminek spojené se společným tvořením dětí a rodičů

V druhém květnovém týdnu se s námi sešli děti a jejich rodiče na společném tvoření. Na začátku potěšily děti své rodiče i babičky vystoupením, které společně nacvičily. Ve všech třídách děti zpívaly, tančily, hrály pohádky. Diváci je odměnili velkým potleskem. Pak již vypuklo očekávané vyrábění.

Autor: I.K. Publikováno 13. 5. 2024 17:28

Výlet do Zooparku Vyškov

V úterý 30. dubna jely děti ze třídy Berušek, Včeliček a Broučků na výlet autobusem do Zooparku Vyškov. Zoopark se zaměřuje na domácí a hospodářská zvířata z celého světa.

Autor: I.K. Publikováno 30. 4. 2024 19:33

Hudební program Břetislava Vojkůvky

Ve čtvrtek 25. května si děti ve školce užily veselé hudební vystoupení. Pan Břetislav Vojkůvka si pro děti připravil zajímavý hudební program, na kterém se děti aktivně podílely. Odpovídaly na dotazy, zazpívaly si, poznaly nové písničky a s radostí si zatančily.

Autor: I.K. Publikováno 30. 4. 2024 18:16

Růžový den

Ve středu 17. dubna jsme měli ve školce Růžový den. Děti i paní učitelky přišly v růžovém, ať už to bylo tričko, mikina, nebo čelenka ve vlasech. Ve třídách jsme tvořili, vyráběli, malovali, poznávali růžové předměty a povídali jsme si o tom, co vše je růžové.

Autor: I.K. Publikováno 20. 4. 2024 19:18

Divadelní představení v Duze

V úterý 16. dubna navštívily nejstarší děti divadelní představení v Duze. CziDivadlo z Prahy zahrálo pohádku O princezně, Luciášovi a makových buchtách.  Romantická pohádka s muzikálovými melodiemi písniček, výpravná scéna, rekvizity a neobvyklá zápletka potěšila všechny děti.

Autor: I.K. Publikováno 20. 4. 2024 18:30