Vánoční příběh

Ve středu 6.prosince přijal pozvání do naší mateřské školy prostějovský hudebník a kytarista pan Marek Soldán. Hudební program s názvem Vánoční příběh se nám velmi líbil. Všechny děti se skvěle zapojily do hudebního vystoupení, zazpívaly si společně známé vánoční písně a koledy.

Autor: I.K. Publikováno 7. 12. 2023 17:06

Vystoupení žongléra Milana Ošmery

Ve čtvrtek 30. listopadu nás přijel pobavit svým kouzelnickým vystoupením žonglér a kouzelník Milan Ošmera. V zábavné show dětem předvedl spoustu triků, žonglování s míčky, talíři, kužely, kruhy a  dalšími rekvizitami. Nechyběly ani kouzelnické triky s nafukovacími balonky a točení talířů na tyčích.

Autor: I.K. Publikováno 5. 12. 2023 19:52

Divadelní představení ve školce

V úterý 28. listopadu 2023 nás navštívilo divadlo Kejkle s představením Mikuláš. Všechny děti se na hraní pohádky aktivně podílely a diváci je odměnili velkým potleskem.

Autor: I.K. Publikováno 5. 12. 2023 8:36

Zdobení vánočních stromečků na náměstí

Tak jako každý rok, i v letošním roce jsme s dětmi nazdobily vánoční stromečky na prostějovském náměstí. Děti vyrobily v mateřské škole vánoční ozdoby a nazdobily své stromečky, který budou náměstí krášlit v době vánočních svátků.

Autor: I.K. Publikováno 27. 11. 2023 22:20

Divadelní představení v Duze - Vánoční čas

V úterý 21.listopadu navštívily nejstarší děti divadelní představení v Duze Vánoční čas. Děti se v příběhu seznámily s tradicemi a zvyky českých Vánoc, v představení je navštívilo také Jú a Hele.

Autor: I.K. Publikováno 27. 11. 2023 19:20

Uzavření MŠ

MŠ Melantrichova bude v pondělí 27.11.2023 uzavřena z důvodu stávky zaměstnanců. Podrobnější informace obdrželi rodiče e-mailem.

Publikováno 22. 11. 2023 14:50

Hnědý den ve školce

Autor: I.K. Publikováno 18. 11. 2023 16:48

Halloweenská párty 2023

V pondělí 30. října jsme ve školce slavili Halloween. Třídy mateřské školy byly vyzdobeny halloweenskou výzdobou. Děti i paní učitelky přišly již ráno oblečené do kostýmů čarodějek, kostlivců, dýní a jiných strašidýlek. Společně s divadlem Kejkle jsme zpívali, tancovali a  soutěžili.

Autor: I.K. Publikováno 4. 11. 2023 13:46

Ekocentrum Iris ve školce

Ve středu 18. října navštívili mateřskou školu zaměstnanci Ekocentra Iris. Připravili pro děti program s názvem Hrátky s podzimní vílou. Děti plnily společně s vílou různé tvořivé i pohybové úkoly.

Autor: I.K. Publikováno 23. 10. 2023 22:04

Divadelní představení v Duze Šípková Růženka

V úterý 17. října navštívily nejstarší děti divadelní představení v Duze Šípková Růženka. Jeviště tvořila jednoduchá scéna, na které vystupovali nejen známí herci, ale i nádherné loutky hlavních pohádkových hrdinů. Pohádku prolínaly veselé písničky a zpěv Evy Hruškové a Zdeňka Rohlíčka.

Autor: I.K. Publikováno 22. 10. 2023 15:11