Divadelní představení Honzy Krejčíka

V úterý 9. května se v mateřské škole konalo divadelní představení Honzy Krejčíka „První slovo platí, druhé leze z gatí“. Celý program byl zábavný, poučný a plný písniček. Z některých dětí se stali malí herci a stali se tak součástí vystoupení. Divadelní představení se všem moc líbilo.

Autor: I.K. Publikováno 16. 5. 2023 21:25

Dopravní hrátky

Ve čtvrtek 4.května se děti na školní zahradě zúčastnily dopravních hrátek s brněnským divadlem Kejkle. Děti se hravou formou seznámily s některými dopravními značkami, podle kterých se měly řídit, pohybem těla si vyzkoušely reagovat na barvy na semaforu a dokonce si zazávodily v „auťácích“.

Autor: I.K. Publikováno 4. 5. 2023 17:30

Hudební program v MŠ

V úterý 2. května navštívil naši mateřskou školu pan Břetislav Vojkůvka s kolegyní. Připravil si pro nás hudební program s názvem ‚‚Dětským srdíčkům‘‘. Pan Vojkůvka působil jako sólista opery v Brně. Hudební vystoupení bylo zábavné i poučné.

Autor: I.K. Publikováno 4. 5. 2023 17:10

Divadelní představení v Duze

Ve středu 19. dubna navštívily nejstarší děti divadelní představení v Duze Tři prasátka.

Autor: I.K. Publikováno 4. 5. 2023 16:54

Velikonoční stolování pro děti

Dne 5. dubna nás navštívili lektoři z PV akademie a připravili pro děti ze třídy Berušek výukový program s názvem Velikonoční stolování pro děti. Děti mohly vidět, jak se připravuje slavnostně prostřený stůl, naučily se správně držet příbor a skleničku, skládat ubrousky.

Autor: I.K. Publikováno 26. 4. 2023 18:07

Zápis do MŠ na školní rok 2023/2024

ZŠ a MŠ Melantrichova

Publikováno 14. 4. 2023 16:08

Zdobení velikonočních stromečků

I v letošním roce jsme s dětmi nazdobily velikonoční stromečky na prostějovském náměstí. Děti vyrobily v mateřské škole společně s rodiči velikonoční ozdoby a nazdobily své stromečky, které budou náměstí krášlit v době velikonočních svátků.

Autor: I.K. Publikováno 9. 4. 2023 11:02

Velikonoční tvoření s rodiči

V úterý 28. března 2023 jsme se v naší mateřské škole sešli s dětmi a jejich rodiči na velikonočním tvoření. Na začátku potěšily děti své rodiče vystoupením, které společně nacvičily a pak již vypuklo očekávané vyrábění.

Autor: I.K. Publikováno 2. 4. 2023 14:43

Divadelní představení v Duze

Ve středu 29. března navštívily nejstarší děti divadelní představení v Duze Velikonoční pohádka.

Autor: I.K. Publikováno 2. 4. 2023 12:12

Divadlo Šípková Růženka

Ve čtvrtek 23. března k nám přijelo divadlo Kejkle z Brna s pohádkou Šípková Růženka. Představení se všem velmi líbilo.

Autor: I.K. Publikováno 2. 4. 2023 11:35