V pátek 21. listopadu probíhal celé dopoledne ve 2.- 5. třídách projekt zaměřený na stromy a podzimní přírodu. S organizací pomáhali žáci 9.

V charitativní sbírce Bílá pastelka jsme vybrali celkem 11 039 korun. Zase jsme byli nejlepší! Všem moc děkujeme za podporu a žákům 9. A za organizaci.

Více

Publikováno 18. 10. 2022 10:46

Kroužek korfbalu

Kroužek korfbalu probíhá každé pondělí od 16:00 do 17:00 hodin ve velké tělocvičně naší školy. Kroužek vede Renata Havlová. Přihlásit se nebo získat bližší informace můžete na tel. čísle 773565846.

Více

Publikováno 18. 10. 2022 10:16

Po stopách lesních skřítků

Tradiční podzimní akce pro žáky školní družiny a pro rodiče s dětmi z mateřské školy se uskutečnila ve čtvrtek odpoledne 6. října. V areálu školní zahrady byly pro ně připravené atraktivní hry, tvoření z přírodnin, skládání puzzlí, pozorování broučků lupou nebo kvízy a žáci 9.

Více

Autor: K.S. Publikováno 11. 10. 2022 11:08

Okresní finále přespolního běhu

27. září se za velmi nepříznivého počasí uskutečnilo okresní finále v přespolním běhu AŠSK, kterého se zúčastnilo přes 200 žáků z 12 škol našeho okresu. V jednotlivcích jsme byli velmi úspěšní, neboť Nicolas Bross i Šimon Končický vybojovali krásné 2. místo a Klára Jančíková 3. místo.

Více

Publikováno 4. 10. 2022 16:24

Ve čtvrtek 6. října zveme všechny rodiče se svými dětmi na tradiční akci pořádanou na školní zahradě "Po stopách lesních skřítků", která je spojena i s opékáním špekáčků. Děti si zasoutěží a rodiče se určitě rádi pobaví. Na všechny se těšíme!

Více

Publikováno 4. 10. 2022 15:38

Ředitelské volno

Na pondělí 24. října a úterý 25. října 2022 vyhlašuje ředitel školy ředitelské volno. (podrobnosti viz příloha)

Více

Publikováno 4. 10. 2022 10:40

Prostějovská koloběžka

Září bylo nabité sportovními akcemi. Tou poslední, které jsme se 29.září zúčastnili, byla Prostějovská koloběžka. 8 vybraných žáků 2. stupně na náměstí soutěžilo v závodech jednotlivců a v závodě štafet. Z deseti přihlášených škol jsme v chlapecké štafetě získali 4.

Branný závod

Ve středu 21. září se uskutečnil branný závod s názvem "O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA PROSTĚJOVA", kterého se zúčastnilo 32 družstev žáků základních škol. Štěstí nám opravdu přálo a my jsme tento závod doslova ovládli. Naši žáci si totiž vybojovali 1. místo v kategorii 7.