viz. Základní škola - Zápis do 1. třídy

SEZNAM PŘIJATÝCH DĚTÍ.- tabulka s čísly.xls

Černošedá středa

Datum konání: 17. 4. 2019

Středa byla v kombinaci černošedých barev a zřejmě nejjednodušší variantou, protože žáci získali téměř ve všech třídách maximální počet bodů. Teď už zbývá jen vše dobře propočítat a vyhlásit vítěze. Barevné dny končí a ve škole se zase vše vrací k normálnímu chodu.

Více

Autor: K.S. Publikováno 17. 4. 2019 8:55

Červené úterý

Datum konání: 16. 4. 2019

Barevné dny pokračovaly a červené úterý se také vydařilo. Navíc bylo zpestřeno koncertem naší školní kapely pod vedením pana učitele Knotka, která se předvedla všem svým spolužákům i vyučujícím během dopoledne ve velké tělocvičně. Moc jim děkujeme a přejeme spoustu dalších pěkných písniček!

Více

Publikováno 16. 4. 2019 14:31

Modré pondělí

Datum konání: 15. 4. 2019

Modré pondělí je součástí akce s názvem Barevné dny a ve škole se to opravdu modralo všude. V modrých tričkách, džínách, ponožkách, kšiltovkách apod.

Více

Autor: K.S. Publikováno 15. 4. 2019 14:21

Velikonoční tvoření v Náměšti na Hané

Datum konání: 9. 4. 2019

V úterý 9. dubna se 1. a 2. třídy rozjely do Náměště na Hané na Velikonoční jarmark, spojený s velikonočním tvořením a ukázkou lidových řemesel. Absolvovaly také prohlídku zámku, obohacenou o pohádkové divadelní představení. Do školy se vrátily se spoustou dárečků a pěkných zážitků.

Více

Autor: K.S. Publikováno 9. 4. 2019 20:55

Vítězství v okresním kole OVOV

Datum konání: 8. 4. 2019

8. dubna se uskutečnilo v areálu školy okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, kterého se letos zúčastnilo 8 škol a konkurence byla obrovská.

Více

Autor: K.S. Publikováno 8. 4. 2019 20:25

Plavecké závody

Datum konání: 2. 4. 2019

V úterý 2. dubna se uskutečnila tradiční plavecká soutěž O pohár CMG a naše škola obsadila v soutěži družstev krásné 2. místo a stejného umístění dosáhla i ve štafetě 8 x 50 metrů volný způsob.

Dopravní soutěž

Ve středu 9. ledna se žáci 5.A zúčastnili Dopravní soutěže ve Sportcentru. Děti závodily v devíti sportovních, dopravních a zdravotních disciplinách. A dařilo se. S největším počtem bodů se naše škola umístila na 1. místě. Mezi jednotlivci byla na třetím místě Anežka Králová.

Více

Publikováno 4. 2. 2019 13:35

Bronz z kraje

10. prosince se v Lipníku nad Bečvou uskutečnilo krajské kolo turnaje ve florbale. Naši chlapci ze 6. a 7.