Aktuality ZŠ

Informace k zápisu do 1. tříd

viz. Základní škola - Zápis do 1. třídy

Setkání nadaných žáků - Prostorové vidění

Dne 18.10. si přišli žáci 2.B v rámci soutěží pro nadané žáky vyzkoušet svoji představivost a prostorové vidění. Ve své činnosti  byli velice úspěšní a zadané úkoly zvládli opravdu výborně.  Zasloužili si malou sladkou odměnu. Velká pochvala tedy pro Lilien Kučerovou a Dominika Škrabala.

Více

Publikováno 24. 10. 2023 9:11

Mezinárodní den seniorů

V rámci Mezinárodního dne seniorů, který připadá každoročně na 1. října se sešli i naši milí spoluobčané v Národním domě. Setkání se uskutečnilo ve čtvrtek 19. října a krátce po zahájení jim odpoledne zpříjemnil náš pěvecký sbor pod vedením paní učitelky Hany Langerové.

Více

Autor: K.S. Publikováno 24. 10. 2023 9:02

Přespolní běh

10. října proběhlo Okresní finále přespolního běhu AŠSK v Prostějově, kterého se zúčastnili i naši žáci. Celkově jsme skončili ve 3. kategorii dívek na 9. místě, v chlapcích na 6. místě. Ve 4. kategorii dívek na 5. místě a v chlapcích na 12. místě.

Více

Publikováno 20. 10. 2023 9:08

Piškvorky 2023

Ve čtvrtek 19. října proběhlo školní kolo soutěže v piškvorkách, kterého se zúčastnilo 24 žáků. Do okresního kola vybojovali postup první čtyři borci:

Prostějovská koloběžka 2023

V úterý 26. září se na náměstí TGM konal biatlonový závod na koloběžkách. Závodu se zúčastnilo 12 škol. Naši školu reprezentovali Tomáš Vavrinec, Oskar Blažek, Tobiáš Rochla, Teodor Dostál, Tereza Janoušková, Klára Jančíková, Kristýna Andrejcová a Markéta Frnková.

Drakiáda

Ve středu 11. října se sešli prvňáčci spolu s rodiči a třídními učitelkami na pouštění draků. Vítr začal naštěstí foukat a akce se velmi vydařila.

Více

Autor: K.S. Publikováno 16. 10. 2023 22:09

Bílá pastelka

V pondělí a v úterý 9. -10. října proběhne na naší škole tradiční charitativní sbírka Bílá pastelka. Cena pastelky činí 30 korun. Děkujeme všem za to, že se zapojíte a podpoříte tak dobrou věc.

Více

Publikováno 4. 10. 2023 14:04

Volby do Žákovského parlamentu

Ve středu 27. září proběhly volby do Žákovského parlamentu. Připravena byla volební místnost, volební komise i volební urna. Žáci 3. - 9. tříd vybírali z 20 následujících kandidátů: