Žlutý den ve školce

Ve středu 27. září se celá školka rozzářila žlutou barvou. Děti i paní učitelky přišly v něčem žlutém, ať už to byly kalhoty, tričko, mikina nebo čelenka ve vlasech.  Ve třídách jsme tvořili, malovali, vyráběli a poznávali žluté předměty.

Autor: I.K: Publikováno 28. 9. 2023 16:56

Sokolníci

V úterý 26. září zavítala na naši školní zahradu skupina Vancoš, která se zabývá ukázkami sokolnictví. Tohoto vystoupení se zúčastnily děti ze všech tříd mateřské školy. Sokolník Jean van Coppenolle, který působil jako sokolník v Německu, nám přivezl na ukázku sovy, jestřába, orla i jiné dravce.

Autor: I.K. Publikováno 28. 9. 2023 15:44

Abeceda slušného chování

V pátek 22. září se v mateřské škole konalo divadelní představení Honzy Krejčíka Abeceda slušného chování. Celé představení bylo moc vtipné, poučné a plné písniček. Děti si zábavnou formou připomenuly všechna důležitá kouzelná slovíčka.

Autor: I.K. Publikováno 28. 9. 2023 15:35

Bublinková párty

V úterý 19. září navštívilo naši mateřskou školu divadlo Kejkle z Brna. Do zábavného vystoupení se zapojily všechny děti. Nechyběly soutěže, pohybové a taneční hry. Vystoupení vyvrcholilo bublinkovou šhow.  Dopoledne plné zábavy se dětem velmi líbilo.

Autor: I.K. Publikováno 21. 9. 2023 22:23

Začátek nového školního roku 2023/2024

Vážení rodiče,

Publikováno 15. 8. 2023 21:40

Přání na prázdniny

Všem dětem a rodičům přejeme krásné prázdniny, slunečné léto plné zajímavých zážitků, nezapomenutelná dobrodružství, úžasné výlety, koupání a příjemně strávenou dovolenou. Rodičům děkujeme za výbornou spolupráci.

Autor: I.K. Publikováno 2. 7. 2023 10:41

Výlet do Zooparku Vyškov

Ve středu 28. června jsme jeli na výlet autobusem do Zooparku Vyškov. Zoopark se zaměřuje na domácí a hospodářská zvířata z celého světa. Děti mohly vidět více než 80 druhů zvířat, například kozy, ovce i  slepice, ale nechyběli ani klokani,opice, lamy, pštrosi nebo velbloudi.

Autor: I.K. Publikováno 2. 7. 2023 10:03

Zábavné dopoledne na školní zahradě

Ve čtvrtek 22. června se konalo na školní zahradě zábavné dopoledne. Děti si vyzkoušely jízdu na motokárách a koloběžkách. Nechyběl ani skákací hrad a kreslení na obličej. Děti dostaly za odměnu nanuky i drobné odměny. Počasí nám přálo a zábavné dopoledne se vydařilo.

Autor: I.K. Publikováno 26. 6. 2023 18:11

Naši předškoláci

Publikováno 25. 6. 2023 18:28

Prostějovská Mateřinka 2023

Dne 4. května 2023 se třída Krtečků zúčastnila festivalu Mateřinka, která se konala v Městském divadle Prostějov. Pod vedením učitelek Gabriely Takáčové a Jany Plaché si děti přichystaly taneční vystoupení s názvem Shrek.

Autor: G.T. Publikováno 24. 6. 2023 10:57